При звітуванні обов’язково вносити значення відмінну 0,00 гривень?

14 Грудня 2020
tetiana-rybak

Тема: звіт про виконання договору
Підставою для публікації звіту про виконання договору може бути подія – закінчення строку дії договору.
При звітуванні про виконання договору система пропонує зміну статусу договору з “Діє” на “Виконано”.
Якщо вибираємо “Виконано”, то обовязковим для заповнення є поле “Сума виконаних оплат” і обовязково потрібно внести значення відмінне від “0,00 грн”.
В цьому році ми маємо договір на закупівлю, товари відповідно до якого не були замовлені і не були поставлені – тобто оплати в них були “0,00 грн”, але договір не розривали, він просто закінчився по строку.
Питання: як звітувати за цим договором?

Відповідь

Доброго дня! Судячи з специфіки заданого питання рекомендуємо звернутись до підтримки обраного вами електронного майданчика так як на момент публікації звіту про виконання договору замовник повинен вказати суму, яку він фактично витратив (рядки перший та другий на майданчику zakupki.prom.ua). Іноді вона може відрізнятися від суми, на яку підписаний договір. Якщо ж зазначити «0,00 грн» технічної можливості немає, радимо розірвати договір про закупівлю та відповідно прозвітувати про це в електронній системі закупівель у встановлений Законом строк.

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань