При визначені вартості ПДВ якщо після коми більше двох знаків, то система майданчика округлює в більшу сторону. Як діяти?

07 Грудня 2021
svitlana

При публікації договору про закупівлю, система не пропускає правильну вартість договору без ПДВ, а вимагає вказувати на одну копійку більше, оминаючи правила округлення з математики. В усній формі на майданчику Закупки.пром.юа та ДП “Прозорро” сказали, що система валідує таким чином, що якщо при визначені вартості ПДВ якщо після коми більше двох знаків, то в любому випадку система округлює в більшу сторону. Наразі надали їм письмовий запит. Але Казначейська служба відмовляється реєструвати наші договори, тому що сума без ПДВ в самому договорі і в звіті не співпадає на одну копійку. І ми не можемо завідомо спотворювати дані в договорі та вказувати невірну суму ПДВ. Надайте будь-ласка роз’яснення що нам робити в даному випадку. Для приклада одна із закупівель: UA-2021-11-11-003755-a

Відповідь

Вітаю. Листом від 11.12.2019 № 24-10-08/21940 Державна казначейська служба України на численні звернення територіальних органів Казначейства щодо виконання в процесі казначейського обслуговування повноважень з контролю за дотриманням бюджетного законодавства та законодавства у сфері закупівель у межах компетенції повідомила наступне: «У процесі опрацювання органами Казначейства договорів про закупівлю разом із документами, що підтверджують застосування законодавства у сфері публічних закупівель, які самостійно оприлюднюються замовниками в електронній системі закупівель, можуть виникати питання щодо їх оформлення (заповнення) в частині невідповідності один одному. Законом чи...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи може Замовник укласти прямий договір відповідно до пп.6 п.13 Особливостей після 01.07.2026 року, якщо до цієї дати не відбулись відкриті торги через відсутність учасників?
    06 Липня 2026
    Читати відповідь

    Якщо відкриті торги не відбулися через відсутність учасників до 01.07.2026, чи можна укласти прямий договір відповідно до пп.6 п.13 Особливостей після 01.07.2026 року?

  • Як додати в план суму прямого договору укладеного з ФОП, який не є платником ПДВ, а товар підпадає під ПДВ?
    06 Липня 2026
    Читати відповідь

    підскажіть будь ласка, як правильно занести в план прямий договір укладений з ФОП, який не є платником ПДВ, а товар підпадає під ПДВ. Сума прямого договору 3000, 00 грн. без

  • Чи може Замовник закупити по прямому договору товар на 350 тисяч, якщо надійшло додаткове фінансування і в річній потребі заплановано?
    06 Липня 2026
    Читати відповідь

    Якщо нам надійшло додаткове фінансування на комуналку ми хочемо закпити дрова на 350 тисяч, чи можемо їх закупити по прямому договору? якщо з початку року ще не закупляли дрова а

  • Договір та новий закон
    04 Липня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день. Скажіть, будь ласка, чим керуємося в договорі, а саме пп.2, та пп.7 п.19 Особливостей ПКМУ №1178, чи Законом України № 4888-IX пп.2, та пп.7 ст.41 ?

  • Вартість робіт, підтверджена актами КБ-2в та довідками КБ-3, є меншою за суму договору про закупівлю
    04 Липня 2026
    Читати відповідь

    Просимо надати роз’яснення щодо застосування Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, під час завершення виконання договорів підряду, джерелом фінансування яких

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО