Проводити відкриті торги чи можна спрощену закупівлю?

29 Липня 2022
nataliia

Догрого дня!
14.01.22р. у було проведено відкриті торги на суму 456000,00грн. на закупівлю вугілля по коду дк 0911, закупівля не відбулась, вийшов один учасник.
31.01.2022р. не відбулась друга закупівля з тієї самої причині.
16.02.2022р. оголошено переговорну процедуру, 17.02.22р. визнано переможця, у зв`язку із початком військового стану було подовжено підписання договору до 60 днів та підписано договір 28.03.2022р. на суму 454800,00 грн.
14.04.2022р. договір було розірвано у зв`язку із обставинами непереборної сили (надійшов лист від постачальника з проханням розірвати договір).
Зарз є потреба в закупівлі брикетів паливних по томуж коду дк 0911 на суму 180000,00грн.
Підкажіть, будьласка, потрібно проводити відкриті торги чи можна спрощену закупівлю?

Відповідь

Вітаю! Закон України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» від 28.02.2022 № 169 (далі – Постанова 169)  на момент надання відповіді є чинними. Замовник самостійно вирішує як здійснювати  закупівлі,  керуючись Постановою 169,  або згідно норм Закону. Якщо ви проводити закупівлю за Законом, то можете провести відкриті торги, якщо за Постановою №169- спрощену закупівлю., адже...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • зміна істотних умов в переговорній процедурі
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    цікава Ваша думка щодо п. 19 Особливостей, зміна істотних умов в переговорній процедурі. А саме, якщо укладається договір за результатами переговорної процедури пп.2 п. 13 (відсутність конкуренції з технічних причин,

  • Чи завантажує Замовник перед оголошенням до ЄДЕССБ документи щодо аналізу цін?
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Оголошено закупівлю на реконструкцію електропостачання вартістю 2 125 642грн, ПКД і експертний звіт за 2024 рік. Перед оголошенням процедури, за запитом Замовника до проектанта, була надана відповідь, що ціни на

  • Як правильно вказати вимоги до предмета закупівлі?
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Працюю на майданчику е-тендер. Планується закупівля за кодом ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги) однак послуга має багато

  • Учасник надав на декілька позицій еквіваленти, що не передбачено документацією
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    оборонним Замовником було оголошено спрощену закупівлю на фармацевтичну продукцію без зазначення еквівалента а з конкретними марками. Учасник надав на декілька позицій еквіваленти, що не передбачено документацією. Чи правомірно буде відхилити

  • Код ДК для послуг зі збирання, перевезення та утилізації відпрацьованих шин
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день! Підкажіть, будь ласка, щодо визначення коду ДК 021:2015 для закупівлі послуг з утилізації відпрацьованих автомобільних шин. Наразі ми визначили предмет закупівлі за кодом 90520000-8 "Послуги у сфері поводження

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО