Протокол переможця торгів у багатолотовій закупівлі

31 Грудня 2020
iuliia

Була оголошена закупівля за лотами, у 2х лотах прийняли участь, на ті що не відбулися, оголошую знову закупівлю. Як бути із протоколом? Має бути один протокол чи по одному на переможця?

Відповідь

Вітаємо! Замовник розглядає на відповідність вимогам тендерної документації/оголошення про проведення спрощеної закупівлі тендерну пропозицію/пропозицію, яка визначена найбільш економічно вигідною. Строк розгляду тендерної пропозиції/пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Такий строк може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів. Законом не регулює питання складання протоколів та їх кількість. Тому фактично замовник самостійно приймає рішення щодо кількості протоколів. Звертаємо увагу, що частиною 2 статті 33...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Закупівля медичного обладнання разом з налаштуванням
    17 Лютого 2026
    Читати відповідь

    Ми являємося медичним закладом. При оголошенні відкритих торгів з особливостями на закупівлю медичного обладнання чи маємо ми право в технічних умовах до предмету закупівлі (додаток 2) прописувати “Проведення доставки, інcталяції

  • Посилання в тендерній документації на нечинний ДСТУ
    13 Лютого 2026
    Читати відповідь

    Оголошую свою першу закупівлю – ЗПП на цеглу рядову повнотілу М100. На майданчику Закупівлі.про є розділ “Відповідність стандарту”: ДСТУ Б В.2.7-36:2008, ДСТУ Б В.2.7-61:2008, ДСТУ Б В.2.7-80:2008, ДСТУ ISO 5019-1

  • Зміна ціни за договором на електроенергію
    13 Лютого 2026
    Читати відповідь

    Догвоір про постачання електричної енергії на 2026 споживачу (комунальному підприємству) укладений 22.12.2026 р. Постачання за цим договором з 01.01.2026 р. Відповідно до ЗУ “Про публічні закупівлі” електропостачальник зобов’язаний інформувати своїх

  • Відхилення чи надання 24 годин на виправлення
    13 Лютого 2026
    Читати відповідь

    Замовником у тендерній документації по відлову тварин у матеріально-технічній документації просить надати довільну довідку приміщення для ведення ветеринарної практики, учасник надав що це автомобіль. Чи правомірно відхилити тендер?

  • Зміна ціни більше ніж на 10% на підставі пп 7 пункту 19
    13 Лютого 2026
    Читати відповідь

    Комунальне підприємство “Швидкісний трамвай” прость дать письмове роз’яснення щодо внесення змін до договору на Поствчання електричної енергіїї у разі зміни середньозважених цін на електроенергію на ринку “на добу наперед” ”

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО