Просимо надати роз’яснення: Чи потрібно замовнику (в окремих сферах господарювання) та звичайному учаснику використовувати КЕП?

29 Жовтня 2020
erenem84-gmail-com

Просимо надати розяснення: Чи потрібно замовнику (в окремих сферах господарювання) з 07.11.2020 в обовязковому порядку при розміщенні інформації в електронній системі закупвель використовувати КЕП на захищеному носії (токен)? І чи повинен учасник використовувати КЕП на захищеному носії при поданні пропозиції?

Відповідь

Вітаємо на порталі RADNUK.COM.UA! Без виключень усі користувачі електронної системи закупівель з метою дотримання виконання вимог ч. 3 ст. 12 Закону України «Про публічні закупівлі» мають забезпечити наявність саме КЕП.
Зазначеною вище статтею визначено Під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій/пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України “Про електронні документи та електронний документообіг” та “Про електронні довірчі послуги”.
У свою чергу Частиною 5 розділу VII Прикінцевих та перехідних положень Закону про ЕДП зазначено: електронний цифровий підпис та посилений сертифікат відкритого ключа, що його підтверджує, видані відповідно...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань