Просимо надати юридичну консультацію щодо наступної ситуації.

24 Березня 2021
tetiana-hirenko

Просимо надати юридичну консультацію щодо наступної ситуації.
Нашим підприємством у 2020 році проведено закупівлю робіт по реконструкції об’єкту, у листопаді 2020 року укладено договір на період 2020-2022 років.
У січні 2021 проведено моніторинг закупівлі аудиторською службою та отримано рішення про розторгнення договору через порушення процедури закупівлі, а саме невідповідність матеріально-технічним вимогам переможця.
Ми звернулися до суду щодо оскарження рішення прийнятого аудиторами.
Просимо надати консультацію:
– щодо можливості подовження виконання робіт та проведення сплати за ними згідно цього договору до моменту отримання рішення суду?
– чи необхідно призупинити всі господарськи операції за цим договором до рішення суду?
Заздалегіть вдячні за відповідь.

Відповідь

Доброго дня! Відповідно до статті 41 Закону про закупівлі договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом. Згідно з частиною 1 статті 629 Цивільного кодексу України договір є обов’язковим для виконання сторонами. Відповідно до статті 526 Цивільного кодексу України зобов’язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог – відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

 

При цьому згідно статті 188 Господарського кодексу України зміна та розірвання господарських...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Чи потрібно проходити тестування особі, яка наказом по підприємству визначенак тимчасово виконуюча обов’язки Уповноваженої особи на час відсутності Уповноваженої особи
    16 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПЧи потрібно проходити тестування особі, яка наказом по підприємству визначена як тимчасово виконуюча обов’язки Уповноваженої особи на час відсутності Уповноваженої особи (відпустка, лікарняний тощо)

  • Не встигли надати відповідь на вимогу
    16 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! Замовником були оголошені відкриті торги по закупівлі товару. Після розгляду пропозиції учасника його було обрано переможцем та оприлюднено повідомленн про намір укласти договір. Від учасника, пропозиція якого не

  • еквівалент у спрощеній закупівлі
    16 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПОголошено спрощену закупівлю дорожньої фарби певного виробника, так як раніше цю фарбу використовували та задоволені якістю. У вимогах вказано, що екваваленти та аналоги не приймаються. Учасником виставлено вимогу щодо видалення

  • Наказом 2628 передбачена форма гарантии: електронна або паперова. 1. Паперова
    16 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПНаказом 2628 передбачена форма гарантии: електронна або паперова. 1. Паперова гарантія в системі – це може кожний намалювати. Як уникнути ризиків (просити оригінал звісно ж замовник не матиме права). 2.

  • Можливість підписання удосконаленим електронним підписом
    16 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ППрошу допомоги. Оголошено відкриті торги, 14.04.2021р від учасника поступило питання :”Просимо надати роз”яснення чи можливо підписувати тендерну пропозицію удосконаленим електронним підписом на кваліфікованому сертифікаті? Якщо да, то Просимо додати інформацію

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель