Пролонгація 2-х договорів з одним предметом закупівлі

23 Грудня 2020
tetiana-rybak

Доброго дня!
Відповідно до ч. 6 ст. 41 ЗУ «Про публічні закупівлі» – дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.
Отже однією з підстав укладення додаткової угоди є оголошена «основна» закупівля.
Ми маємо наступну ситуацію, в 2020 році було укладено договори за результатами двох закупівель на ремонт автомобілів Вольво і Мермедес. З метою оптимізації кількості закупівель, в 2021 ці послуги з цих двох договорів об’єднані в одну закупівлю.
Питання: чи можна робити пролонгацію договорів в 2020-го року (обох або одного), на основі закупівлі 2021 року, в якій конкретна назва буде відрізнятись, але перелік послуг відповідатиме договорам, що пролонгуються?

Відповідь

Добрий день! Ваше питання має специфічний характер та потребує додаткового вивчення, тому аби ретельно проаналізувати саме вашу ситуацію та вказати правильний та законний шлях телефонуйте за номером: (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням http://goszakupka.com.ua/  

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи можливо три різні коди ДК об’єднати в одну закупівлю?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    купили каналопромивну машину за відкритими торгами.Потім виявилось що там не вистачає комплектуючих і треба докупити : помпу, шланг для фекальних насосів і таль електричний. Це все три різні коли ДК.

  • Внесення змін в договір при твердій ціні
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Для будівництва укриття в школі була проведена процедура закупівлі та укладений договір з твердою ціною. Наразі виконано 50% будівельних робіт. У зв'язку з збільшення м кошторисної заробітної плати та здорожчанням

  • Прямий договір після 01.09.2026 без посилання на торги, що не відбулися
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день. Замовником було оголошено відкриті торги на закупівлю товарів на суму 85000,00 грн. без ПДВ. Торги не відбулися через відсутність пропозицій учасників. Питання: чи може замовник укласти прямий договір

  • Прямий договір на закупівлю товару після 01.09.26 р.
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    На вересень виділено кошти на закупівлю холодильного обладнання в сумі 199000,00 грн. На яку суму має бути річний план? Чи може бути укладена пряма угода з фізичною особою- підприємцем не

  • До якої категорії замовників відноситься водоканал?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, до якої категорії замовників належить КП «Вишнівськводоканал»: п. 3 чи п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону? 100% статутного капіталу належить Вишневій міській раді, підприємство здійснює водопостачання

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО