Проясніть наступне: згідно нового порядку визначення предмета закупівлі – при

04 Серпня 2020
kanivgek-ukr-net

Проясніть наступне: згідно нового порядку визначення предмета закупівлі – при закупівлі товарів та послуг предмет закупівлі визначається за четвертою цифрою ЄЗС (без зазначення в дужках конкретної назви товару чи послуги). Як тепер слід вказувати предмет закупівлі в договорах? Тільки цифрами? І тільки до четвертої цифри? І чи можна при плануванні закупівлі в плані вказувати чотири цифри, а в договорі розширити до будь-якої цифри для більш повного визначення конкретного предмету закупівлі?
Дякую.

Відповідь

Вітаємо! Повідомляємо, що зазначення та розміщення інформації потрібно розглядати відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» і Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 11.06.2020 №1082 (надалі – Порядок). Згідно Порядку під час унесення інформації щодо предмета закупівлі товарів та послуг зазначається інформація щодо: – назви предмета закупівлі; – коду предмета закупівлі відповідно до класифікаторів (за 4-ю цифрою згідно Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15.04.2020 №708); – назви товару чи...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Закупівля медичного обладнання разом з налаштуванням
    17 Лютого 2026
    Читати відповідь

    Ми являємося медичним закладом. При оголошенні відкритих торгів з особливостями на закупівлю медичного обладнання чи маємо ми право в технічних умовах до предмету закупівлі (додаток 2) прописувати “Проведення доставки, інcталяції

  • Посилання в тендерній документації на нечинний ДСТУ
    13 Лютого 2026
    Читати відповідь

    Оголошую свою першу закупівлю – ЗПП на цеглу рядову повнотілу М100. На майданчику Закупівлі.про є розділ “Відповідність стандарту”: ДСТУ Б В.2.7-36:2008, ДСТУ Б В.2.7-61:2008, ДСТУ Б В.2.7-80:2008, ДСТУ ISO 5019-1

  • Зміна ціни за договором на електроенергію
    13 Лютого 2026
    Читати відповідь

    Догвоір про постачання електричної енергії на 2026 споживачу (комунальному підприємству) укладений 22.12.2026 р. Постачання за цим договором з 01.01.2026 р. Відповідно до ЗУ “Про публічні закупівлі” електропостачальник зобов’язаний інформувати своїх

  • Відхилення чи надання 24 годин на виправлення
    13 Лютого 2026
    Читати відповідь

    Замовником у тендерній документації по відлову тварин у матеріально-технічній документації просить надати довільну довідку приміщення для ведення ветеринарної практики, учасник надав що це автомобіль. Чи правомірно відхилити тендер?

  • Зміна ціни більше ніж на 10% на підставі пп 7 пункту 19
    13 Лютого 2026
    Читати відповідь

    Комунальне підприємство “Швидкісний трамвай” прость дать письмове роз’яснення щодо внесення змін до договору на Поствчання електричної енергіїї у разі зміни середньозважених цін на електроенергію на ринку “на добу наперед” ”

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО