Проект договору в запиті пропозицій ➤ РАДНИК, портал

08 Листопада 2023
Наталія

відповідно до останніх змін при закупівлі через запит ціни постачальника появився такий пункт «Проект договору не повинен містити характеристики товару, що не визначені запитом пропозицій постачальників з урахуванням положень абзацу другого цього пункту». Скажіть будь ласка якщо в проєкті договору у специфікації я пишу «Папір для друку А4, 80 г/м², 500 аркушів в пачці, колір паперу білий» чи не буде це порушенням?чи необхідно просто написати папір для друку, а вже коли закупівля відбудеться і при підписанні договору вказувати характеристики?Дякую

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання проекту договору в запиті пропозицій.

Згідно з пунктом 57 Особливостей Запит пропозицій постачальників повинен містити проект договору з обов’язковим зазначенням підстав та у разі потреби із зазначенням порядку змін його умов. Проект договору не повинен містити характеристики товару, що не визначені запитом пропозицій постачальників з урахуванням положень абзацу другого цього пункту.

Якщо наведені вами характеристики визначені у запиті пропозицій, то в такому разі вказувати їх в проекті договору допускається. Додавати додаткові характеристики товару, які ви не визначали у запиті пропозиції забороняється.

Також рекомендую ознайомитись з матеріалом: У...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
  • Чи вважається неправильне визначення предмета закупівлі формальною помилкою
    13 Квітня 2024
    Читати відповідь

    Пвипадково провів процедуру закупівлі де визначив предмет закупівлі за 6 знаком, закупівля завершена, чи являється це формальною помилкою ?

  • Чи додавати вартість матеріалів до очікуваної вартості процедури закупівлі
    13 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПУ поточному році селищною радою придбано через відкриті торги з особливостями матеріали (щебенево-піщану суміш) для поточного ремонту доріг комунальної власності. Планується передавати дані матеріали виконавцю послуги з поточного ремонту доріг,

  • Формулювання вимог щодо забезпечення виконання договору
    13 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ППідкажіть, будь ласка, як правильно в тендерному договорі прописати пункт забезпечення виконання договору у вигляді депозиту на рахунок. Чи для цього потрібно заключити окрему угоду про забезпечення? У Вас на

  • Послуги з поточного ремонту за двозначним кодом ДК
    12 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПЧи можна закуповувати (ВТзО) послуги з поточного ремонту за двозначним кодом дк, якщо у дефектному акті визначено і внутрішні роботи (штукатурні, покривання підлоги та стін) і електромонтажні, водопровідні/санітарно-технічні роботи, а

  • Визначення розміру кошторисного прибутку
    12 Квітня 2024
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь ласка учасник закупівлі капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту з класом наслідків СС2, у складі пропозиції надав пояснювальну записку у якій зазначив показник для визначення розміру кошторисного прибутку

  • До усіх питань