Проект договору ➤ РАДНИК, портал

06 Грудня 2023
Дмитро

Доброго дня!
Між Замовником та Виконавцем укладено договір про виконання будівельних робіт за бюджетні кошти (далі – Договір). Строк виконання робіт та строк дії Договору – до кінця поточного бюджетного періоду (до 28.12.2023).
За мовами Договору:
– виконавець виконує роботи до 28.12.2023 та по завершені робіт готує акт приймання-передачі;
– приймання-передача виконаних робіт здійснюється шляхом підписання сторонами акту приймання-передачі робіт;
– замовник здійснює оплату за виконані роботи протягом 10 банківських днів з моменту підписання сторонами акту приймання-передачі за умови бюджетних надходжень на рахунок Замовника.
У зв`язку із затримкою фінансування Замовника сторонами була укладена додаткова угода № 1 до Договору про продовження строку дії зобов`язань (виконання робіт) та строку дії Договору згідно п.п. 4 п. 19 Особливостей № 1178. Строк виконання робіт та строк дії Договору подовжені до кінця наступного бюджетного періоду (до 28.12.2024).
Однак, Замовник все ж таки отримав бюджетне фінансування у поточному бюджетному періоді, у зв`язку з чим з`явилась можливість профінансувати та, як наслідок, виконати роботи у поточному році.
Питання: чи правомірне укладення сторонами додаткової угоди № 2 до Договору про скорочення строку виконання робіт та строку дії договору (до 28.12.2023), за умови що акт приймання-передачі виконаних робіт на час укладання такої додаткової угоди сторонами не підписаний, розрахунки по Договору замовником не проведені?
Завчасно дякую за відповідь.

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Проект договору.

Для коректної відповіді на Ваше питання необхідно докладно вивчити умови закупівлі та договору і додаткових угод.Тож в даному випадку можемо рекомендувати звернутись на платну консультацію до Тендерного агентства «Радник» +38 (044) 334 80 72 tenders.kiev@gmail.com. Також рекомендуємо звернутися до ДКСУ в якій обслуговується замовник, для з’ясування можливості оплати, відповідно до плану фінансування.

Рекомендуємо ознайомитися із статтею Договір про закупівлю: що змінилося після прийняття Особливостей Також рекомендуємо ознайомитися із електронною книгою Договір в публічних закупівлях

Запрошуємо на онлайн-навчання: «Дводенне підвищення кваліфікації для...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Вимоги, що обмежують нижню межу ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПУчасником в закупівлі електричної енергії UA-2024-04-10-007446-a поставлено наступне питання: Шановний Замовнику, Відповідно до підпункту 5.2.5. пункту 2 Розділу V Тендерної документації встановлено: 5.2.5. З метою запобігання необґрунтованому заниженню ціни тендерної

 • Визначення предмета закупівлі послуг
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПВ мережі містяться різні трактування послуги поставки товару. Чи передбачає послуга поставки товару його доставку, монтаж та налаштування?

 • Додаткова потреба в оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППитання: оборонний замовник від військової частини, підписав договір по ЗЦП, прозорро, 822 наказу, з переможцем аукціону, виникла додаткова потреба, замовити той же предмет закупівли, ціна договору менше 50%, договору, який

 • Переклад та 24 години на виправлення
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПВТО (труби стальні). Технічні (якісні), кількісні вимоги до товару : “Якість товару повинна відповідати діючим в Україні Держстандартам і підтверджуватися Сертифікатом відповідності/ якості підприємства- виробника”. Учасник в тендерній пропозиції надав

 • Еквівалент у публічних закупівлях
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППроцедура відкритих торгів з особливостями. У додатку 3 Спецфікація ми не зазначаємо марку товору,який ми плануємо придбати(Кількісні характеристики предмета закупівл). А детальні технічні вимоги Чи можемо ми зазаначти наприклад :

 • До усіх питань