Продовження дії договору про закупівлю в рамках 20 %, укладеного до 19.04 та після

18 Грудня 2020
svitlana

Доброго дня ! Підскажіть будь ласка. як визначити 20% ціни договору про закупівлю за попередній рік , якщо протягом року у зв”язку з неодноразовим введенням карантину в шкільному закладі вносились зміни до діючого договору про надання послуг з харчування дітей молодших класів . А саме : договір був укладений на 780 тис. грн. виходячі з нормативів витрат на харчування 1 дітини. а буде виконаний всього на 280 тис.грн. Тобто сума договору була зменшена на суму 500 тис. грн. за рік з об”єктивних підстав. Від якої суми замовних повинен визначити 20% при подовженні договору? Від ціни договору за результатами проведених відкртитих торгів? Чи від ціни фактичного виконання договору на кінець року? Дякую за відповідь !

Відповідь

Добрий день! Питання про продовження дії договорів у межах 20 % повністю залежатиме  від того за якою редакцією Закону біло проведено процедуру закупівлі та за результатами якої було укладено відповідний договір про закупівлю.

Так, пунктом 6 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» визначено, що договори про закупівлю, укладені у порядку та на умовах, установлених до введення в дію цього Закону, виконуються в повному обсязі до закінчення строку, на який такі договори були укладені. Зміни до таких договорів вносяться у порядку та на умовах, встановлених до введення в дію цього Закону.

Отже, договори про закупівлю, укладені за результатами процедур закупівель, які...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань