Про призупинення строків у разі оскарження

30 Грудня 2021
halyna

За результатами розгляду тендерних пропозицій, замовником визначено переможця процедури закупівлі, оприлюднено відповідне повідомлення, в подальшому прийняте рішення щодо продовження строку укладання договору до 60 днів.
У процесі періоду укладення договору замовник відміняє тендер. Дане рішення оскаржується переможцем у АМКУ, в результаті чого, АМКУ зобов’язує замовника скасувати рішення про відміну.
Замовник виконує дане рішення, проте виявляє, що терміни на укладення договору (до 60 днів) з раніше визначеним переможцем вже спливли, договір не укладено, при цьому він не укладений з об’єктивних причин, переможець не відмовлявся від підписання договору.
Як правильно поступити у даній ситуації? Чи оскарження рішення відміни торгів призупиняє строки укладення договору з переможцем відміненої процедури відповідно до абз.5 ст.18 Закону? Чи потрібно відміняти торги?
Дякую!

Відповідь

Доброго дня! Згідно частини 17 статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) розгляд скарги зупиняє перебіг строків, установлених частинами 10 та 11 статті 29, частиною 6 статті 33 (строки на укладення договору про закупівлю), частиною 7 статті 40 цього Закону. Перебіг зазначених строків продовжується з дня, наступного за днем прийняття рішення органом оскарження за результатами розгляду скарги, рішення про припинення розгляду скарги або рішення про залишення скарги без розгляду. Після прийняття органом оскарження за результатами...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи потрібно реєструвати в прозоро тристоронній договір по грантовій угоді?
    27 Листопада 2025
    Читати відповідь

    Чи реєструємо в прозоро тристоронній договір по грантовій угоді ? Де Ми виступаємо платнико №2 і будемо сплачувати лише ПДВ.

  • Чи потрібно затверджувати на очікуване фінансування перелік закупівлі і у який спосіб, якщо кошторис ще не затверджено?
    27 Листопада 2025
    Читати відповідь

    Є наявна потреба у проведені спрощених закупівель на постачання товарів на наступний рік, а саме: електрична енергія та природний газ. Процедура проводиться на очікуване фінансування. Підскажіть будь-ласка, чи потрібно затверджувати

  • Терміни підписання додаткової угоди
    27 Листопада 2025
    Читати відповідь

    Скажіть будь ласка чи може бути Угода складена 24.11.25 і на другий день закинута ДУ на розірвання але 24.11.25 .Чи все таки краще ДУ 25.11.25?

  • Відхилення тендерної пропозиції через ненадання довідки з НАЗК на юридичну особу
    27 Листопада 2025
    Читати відповідь

    Перелік документів та інформації для підтвердження відповідності ПЕРЕМОЖЦЯ вимогам, визначеним у пункті 47 Особливостей: Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі

  • Відхилення тендерної пропозиції через зв’язок учасника зі співвиконавцем
    27 Листопада 2025
    Читати відповідь

    Проводимо відкриті торги з особливостями на закупівлю послуг з охорони (фізична та пультова охорона). Підкажіть, будь ласка, чи є порушенням, якщо учасник та співвиконавець, якого учасник планує залучити для виконання

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО