Про поділ предмета закупівлі ➤ РАДНИК, портал

23 Листопада 2023
Сергій

Доброго вечора!
Є така ситуація, при формування плану річних закупівель на наступний рік є потреба за одним кодом ДК 021 придбати декілька товарів, наприклад на суми 4000 грн., 20000 грн., 30000 грн. та 200000 грн.

Чи буде вважатись за порушення якщо в план річних закупівель будуть вноситись спочатку позиції на суми 4000 грн., 20000 грн., 30000 грн. щодо придбання товарів без проведення відкритих торгів з особливостями, а після позиція на 200000 грн. для проведення відкритих торгів з особливостями?

Чи це є порушення п. 6 Особливостей і буде це вважатися що Замовник ділить предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури закупівлі відкритих торгів?

Чи потрібно одразу враховувати всі закупівлі і вносити їх до плану?

Дякую!

Відповідь

Вітаємо. Експерти  порталу «Радник» відповідають на питання користувачів порталу, учасників та замовників, та розглядають  питання- Про поділ предмета закупівлі. Пунктом 14 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості), передбачено, що закупівля відповідно до цих особливостей здійснюється замовником на підставі наявної потреби або...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Договір з ФОП на суму меншу ніж в річному плані
    24 Липня 2026
    Читати відповідь

    Ми закуповуємо роботи по капітальному ремонту. В річному плані зазначаємо очікувану вартість у відповідності до проектно- кошторисної документації наприклад 1 200 000,00 грн. з ПДВ. Це буде закупівля без використання

  • Конкретна модель товару відсутня в переліку локалізованих товарів на Прозоро
    24 Липня 2026
    Читати відповідь

    Якщо товар металеве барєрне огородження є в додатковому переліку локалізованих товарів, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України № 782, а конкретна модель даного товару (наприклад металеве огородження 81 ДО) відсутня в

  • різниця у ціні в ЕСЗ та в пропозиції.
    24 Липня 2026
    Читати відповідь

    Була оголошена закупівля робіт. При подачі тендерної пропозиції, Учасник зазначив свою пропозицію в електроному полі 2мнл.грн, а в розрахунках договірної ціні при заповненому проекті договора 1,8млн,грн. Ми його визнали переможцем.

  • Допороговий договір з ФОП
    24 Липня 2026
    Читати відповідь

    Трохи не зрозуміло як зміни з 01.07.2026 року впливають на допорогові закупівлі. Якщо структурний підрозділ приніс договір на канцелярію, продавець є ФОПом і не платником ПДВ то як правьльно вносити

  • Пп. 6 п. 13 з Неплатником ПДВ
    24 Липня 2026
    Читати відповідь

    Доброго дня! Відповідно до останніх змін до Особливостей план публікується з урахуванням ПДВ, якщо товар, робота або послуга оподатковується відповідно до Податкового кодексу України, а закупівля публікується без ПДВ. Таке

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО