Прямий договір по п. 13 та зміни до Закону

07 Листопада 2024
Світлана

Замовником у 2023 році був укладений прямий договір по пункту 13 Особливостей за об’єктом: «Ремонтно – реставраційні роботи на будівлі ..» за ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація.
Після коригування науково – проектної документації виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт та завершенні виконання вже розпочатих робіт по зазначеному вище договору, укладеному у 2023 році.
Враховуючи, що наразі по відкоригованій науково – проектній документації здійснюються вже завершальні роботи за зазначеним об’єктом та будуть здійснюватися додаткові роботи, просимо надати відповідь на таке питання.
Чи зобов’язаний замовник у разі укладення прямого договору про закупівлю додаткових робіт, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт (ціна робіт більш 1,5 млн грн) оприлюднювати відповідно до п.10 ч.1 ст.10 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) додатки відповідно до ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі», які набрали чинності 23.10.2024, а саме документи, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси, у тому числі, інформацію: найменування матеріального ресурсу (з характеристиками), одиниця його виміру, кількість, відпускна ціна, вартість транспортування.. далі за текстом статті.

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Прямий договір по п. 13 та зміни до Закону. Виходячи зі змін внесених до пункту 38 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону, а саме «…У разі укладення договорів про закупівлю, зазначених в абзацах другому, третьому частини першої статті 41 цього Закону, без використання електронної системи закупівель у випадках, встановлених Особливостями, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель інформацію, визначену пунктами 10 і 11 частини першої статті 10 цього Закону, в порядку...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Гранична сума витрат для КНП
    27 Березня 2026
    Читати відповідь

    Комунальне некомерційне підприємство планує закупівлю легкового автомобіля для адміністративних потреб за бюджетні кошти (близько 1,5 млн.). Чи підпадає закупівля під вимоги локалізації? Та чи діє Постанова 322 від 04 квітня

  • Обставини для продовження строку дії договору
    27 Березня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть будь ласка. Чи є об’єктивними обставинами для продовження строку дії договору(термін дії договору спливає 31.03.2026)на закупівлю послуг у зв’язку зі строком видачі Дозволу від Державного агентства водних ресурсів, який

  • Збільшення суми договору після зменшення
    27 Березня 2026
    Читати відповідь

    Чи можна збільшувати суму договору на електроенергію після того як ми суму договору зменшували додатковою угодою.

  • пункт 47 у розділі оцінка ТД
    27 Березня 2026
    Читати відповідь

    Чи потрібно в Тендерній документації в розділі Оцінка тендерної пропозиції, повністю розписувати пункт 47, чи достатньо вказати “Замовник- відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі,

  • Відсутність потреби, як відмінити торги
    27 Березня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, коли виникає така ситуація, що керівник Замовника відмовляється підписувати договір про закупівлю, у зв’язку з відсутністю потреби у закупівлі обладнання (змінились плани, була потреба, тепер немає). Які

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО