Прямий договір на закупівлю товару після 01.09.26 р.

31 Серпня 2026
Ірина
На вересень виділено кошти на закупівлю холодильного обладнання в сумі 199000,00 грн. На яку суму має бути річний план? Чи може бути укладена пряма угода з фізичною особою- підприємцем не платником податку на додану вартість на виділену суму?
Відповідь

Вітаємо! Експерти порталу «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають питання – Прямий договір на закупівлю товару після 01.09.26 р. Якщо закупівля холодильного обладнання здійснюватиметься у вересні 2026 року, бачимо алгоритм дій такий: -річний план на суму 199 000 грн. з ПДВ, оскільки з 01.07.2026 пункт 14 Особливостей № 1178 передбачає, що, якщо операція з постачання предмета закупівлі підлягає оподаткуванню ПДВ, очікувана вартість у річному плані зазначається з урахуванням ПДВ; -прямий договір із ФОП — неплатником ПДВ на суму ...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи можливо три різні коди ДК об’єднати в одну закупівлю?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    купили каналопромивну машину за відкритими торгами.Потім виявилось що там не вистачає комплектуючих і треба докупити : помпу, шланг для фекальних насосів і таль електричний. Це все три різні коли ДК.

  • Внесення змін в договір при твердій ціні
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Для будівництва укриття в школі була проведена процедура закупівлі та укладений договір з твердою ціною. Наразі виконано 50% будівельних робіт. У зв'язку з збільшення м кошторисної заробітної плати та здорожчанням

  • Прямий договір після 01.09.2026 без посилання на торги, що не відбулися
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день. Замовником було оголошено відкриті торги на закупівлю товарів на суму 85000,00 грн. без ПДВ. Торги не відбулися через відсутність пропозицій учасників. Питання: чи може замовник укласти прямий договір

  • До якої категорії замовників відноситься водоканал?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, до якої категорії замовників належить КП «Вишнівськводоканал»: п. 3 чи п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону? 100% статутного капіталу належить Вишневій міській раді, підприємство здійснює водопостачання

  • про переговорну процедуру з 01.09.2026
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день! З 01.09.2026 відповідно до пункту 47 Особливостей переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО