Право на передання постачальнику «Останньої надії»

17 Лютого 2021
vuvkh

З АТ «Прикарпаттяобленерго» філія «Південна» (ОСР) 29.12.2020р. укладено договір (розподіл електроенергії) на 2021 рік, за переговорною процедурою. Дія договору з 01.01.2021 по 31.12.2021 р.
Договір на постачання електричної енергії укладений з ТОВ «Прикарпатенерготрейд» 4.02.2021р. за спрощеною процедурою, без укладання договору на 20%. Дія договору з 01.01.2021р. по 31.12.2021р.
АТ «Прикарпаттяобленерго» (ОСР) передав споживача ПОСТАЧАЛЬНИКУ “ОСТАННЬОЇ НАДІЇ” по розподілу та постачанню електричної енергії.
Чи правомірні дії постачальника ОСР до споживача ?
Чи мало прово АТ «Прикарпаттяобленерго» філія «Південна» (ОСР) передавати споживача ПОСТАЧАЛЬНИКУ “ОСТАННЬОЇ НАДІЇ” по розподілу електричної енергії?

Відповідь

Добрий день! Ваше питання носить специфічний характер та потребує додаткового аналізу, вивчення документів та ретельного ознайомлення із умовами укладеного договору про закупівлю. Дану послугу ви можете отримати на платній основні за телефоном: (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням http://goszakupka.com.ua/

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Закупівля поштових марок
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПВ статті 15 Закону України «Про поштовий зв’язок» перелічені виключні права національного оператора, де в тому числі передбачено виключне право на видання, введення в обіг та організацію розповсюдження поштових марок,

  • Обмеження щодо середніх цін, як дискримінаційна вимога
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    П“Ціна товару за одиницю повинна бути не вища середніх цін, затверджених органом статистики у області, що підтверджується довідкою учасника” – ця вимога в тендерній документації законна?

  • Що слугуватиме обґрунтуванням у разі придбанні витвору мистецтва або художнього виконання
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПЯкими документами можна обгрунтувати, що послуга може бути надана виключно певним субъектом господарювання (наприклад виконання музичного твору) при застосуванні п7 ст 3 закону або застосуванні п2ч2 ст 40 закону, якщо

  • Закупівля у разі співфінансування
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПЧи можна запланувати та провести переговорну процедуру про закупівлю теплової енергії з зазначенням в плані, намірі та договорі двох джерел фінансування – кошти місцевого бюджета певна сума, кошти від господарської

  • Внесення змін до річного плану закупівель
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня підкажіть будь-ласка я правильно розумію. Наприклад якщо ми по бензину по договорі минулого року продовжили на 20% і в цьому році ми оголошуємо відкриті торги на бензин, ми

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель