Повторне оголошення закупівлі ➤ РАДНИК, портал

27 Січня 2024
Раїса

Оголошені ВТО. Потенційний учасник оскаржує умови ТД в АМКУ. Товар потрібен терміново, а АМКУ переносить засідання. Чекати більше Замовник не може.

Чи може УО оголосити нові торги на цей же предмет закупівлі (звівши до мінімуму ризики оскарження умов ТД), і чи не буде оголошення нових торгів порушенням?
Звичайно, що , якщо нові торги пройдуть, то попередню процедуру УО, після рішення АМКУ, планує відміняти за відсутністю потреби

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання повторного оголошення закупівлі.

Зазначимо, що максимальний строк розгляду скарги АМКУ становить 12 робочих днів. Враховуючи, що мінімальний строк подачі пропозицій 7 календарних днів, час на розгляд пропозицій, потенційні оскарження нової закупівлі тощо, то будь-які гарантії щодо швидшого здійснення нової закупівлі відсутні. У зв’язку з цим, не рекомендуємо здійснювати паралельну процедуру закупівлі.

Також ознайомтесь зі статтею: Відкриті торги не відбулися: коли повторно оголошувати? Чекати 10 днів на оскарження?

Запрошуємо на навчання офлайн-навчання «Фахівець з публічних закупівель: 5-денний інтенсивний практичний курс»

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Закупівля згідно пункту 11-1
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи можу я провести закупівлю Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Ketamine, Morphine, Sodium oxybate, Diazepam, Fentanyl, Phenobarbital, Phenazepam) код ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник»

 • Чи відносяться дрова до твердого палива
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи буде порушенням встановлення кваліф критеріїв “наявність обладнання та матеріал тех бази” та “наявність працівників відповідної кваліф” при закупівлі дров (чи відносяться дрова до твердого палива)?

 • Розробка ПКД – роботи чи послуги
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППідкажіть, виготовлення ПКД для створення або реконструкції місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення, орієнтовна вартість 500 тис.грн це будуть відкриті торги з особливостями чи прямий договір?

 • Рішення про скасування річного плану
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи є у Вас можливість розробити зразок рішення уповноваженої особи на скасування річного плану? Чи можливо він уже є, то у якому розділі його знайти. Дякую!

 • Про ЗПП, який не відбувся
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  Ппідскажіть будь ласка, процедура запит цін пропозиції не відбулася (ніхто не участвував ) від 100 000 тисн. грн. чи можно укласти прямий договір ? чи потрібно заново проводити ЗЦП чи

 • До усіх питань