Повернення на розгляд пропозиції після рішення АМКУ

14 Січня 2026
Марина

АМКУ визнав скаргу учасника обґрунтованою та зобов’язав замовника скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції скаржника (другого учасника) та рішення про визначення третього учасника переможцем процедури закупівлі.
Питання:
1. Які особливості повторної кваліфікації учасників, а саме: строк розгляду пропозиції, можливість розміщувати повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей тощо?
2. Якщо при повторному розгляді пропозиції другого учасника (скаржника), виявлено невідповідності в інформації та/або документах, чи може замовник знову надати 24 години на виправлення невідповідностей (1-ше повідомлення розміщувалося до процедури оскарження)?

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Повернення на розгляд пропозиції після рішення АМКУ Якщо АМКУ зобов’язав замовника скасувати його рішення про відхилення тендерної пропозиції, то виходить, що таке рішення не було об’єктивним та неупередженим, а отже, відповідне право учасника / скаржника на об’єктивний та неупереджений розгляд його пропозиції залишилося нереалізованим.Рішення АМКУ є обов’язковим до виконання замовниками. За невиконання рішення АМКУ передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу. Отримавши рішення органу оскарження, замовник повинен або...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Внесення додаткової угоди до річного плану
    14 Січня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть чи потрібно в рядок річного плану вносити додаткову угоду на суму 481 грн. 99 коп. до публічного договору про надання додаткових платних послуг. При цьому сам договір не внесений

  • Закупівля послуг до переходу майна у право власності
    14 Січня 2026
    Читати відповідь

    Є рішення сесії про передачу ні підставі узуфрукта об’єктів центрального водопостачання та водовідведення від попереднього надавача послуг нашому комунальному підприємству. Але акт приймання-передачі об’єктів інженерної інфраструктури водопровідно-каналізаційного господарства відсутній (планується,

  • Зняття невикористаних коштів з договору
    14 Січня 2026
    Читати відповідь

    Наприкінці року Замовник здійснював зняття невикористаних коштів з договору [номер договору], укладеного за результатами відкритих торгів з особливостями. За договором його загальна вартість становила 245 000 грн, фактично роботи виконано

  • Закупівля послуг з розподілу природного газу
    14 Січня 2026
    Читати відповідь

    ТОВ Газорозподільні мережі Укр цьогоріч надали не договір послуги розподілу газу, а Додаткова угода № _______ до договору розподілу природного газу від «01» жовтня 2023 р. № 0942041I75HB016 в якій

  • Чи звільняються закупівлі генераторів та послуг з їх ремонту від закупівельних процедур
    14 Січня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть будь ласка чи звільнені від процедури закупівлі зараз під час блекаутів закупівлі генераторів та послуг з ремонту та обслуговування генераторів? Така інформація зявилась в журналі “Дт-Кт”

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО