Пов’язані особи та Постанова № 1266

23 Грудня 2020
olena

Підскажіть, будь-ласка:
1). Закупівлю здійснює комунальне підприємство, засновником якого є міська рада. Чи є він пов”язаною особою з іншим комунальним підприємством, засновником якого є та ж міська рада? Чи має право замовник укласти з ним договір за результатами процедури відкриті торги чи переговорної процедури (якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів)? Дякую.
2). Закупівлю здійснює комунальне підприємство, засновником якого є міська рада за власні кошти, які надійшли від НСЗУ. Чи зобов’язаний він оприлюднювати інформацію відповідно до постанови КМУ №1266 від 16 грудня 2020 р.? Дякую.

Відповідь

Доброго дня! Щодо питання першого. Щоб проаналізувати саме вашу ситуацію та вказати правильний та законний шлях телефонуйте на платну консультацію Тендерного агентства «Радник» за номером: (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням: http://goszakupka.com.ua/

Щодо питання другого. Нововведення Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710» щодо обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та оприлюднення такого обґрунтування на веб-сторінці замовника застосовуються до замовників, зазначених у пунктах 1 (крім органів місцевого самоврядування)...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Аналогічний договір та його особливості
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    Пст. 16 Закону передбачено такий кваліфікаційний критерій як наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів), і в зв’язку з цим питання, якщо предмет закупівлі двері

  • Чи є ціновий поріг у 20 % від первісної ціни договору про закупівлю граничним?
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! Була укладена додаткова угода на 20 відсотків суми з продовженням терміну дії договору для проведення основної закупівлі, але у зв’язку з тим, що укласти договір не є можливим,

  • Законодавче регулювання оскарження вимог тендерної документації
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня. У нас у тендері на будівельні роботи потрібно надати кошторис, використовуючи розцінки СОУ.Для того аби використовувати розцінки СОУ потрібен дозвіл, який власник розцінок не бажає надавати, а тендерною

  • Як обрати вид закупівлі на майданчику
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    Пдоброго дня в вашому зразочку протокола про затвердження змін до річного плану при плануванні закупівлі без використання електронної системи в графі “вид закупівлі” ви пишете “звіт про договір про закупівлю,

  • Як опублікувати звіт про закриття договору
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня . Суму тендерної угоди було збільшено згідно чинного законодавства на 20 % . Через майданчик суму договору не змінено , а лише завантажено додаткову угоду. Як опублікувати звіт

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель