потрібно вимагати від учасника надавати документи замовнику на переговори?

14 Грудня 2020
serhij

Після укладення договору про закупівлю за результатами відкритих торгів у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт у того самого учасника (підтверджено експертним висновком), що здійснюватиметься протягом трьох років після укладення договору про закупівлю та загальна вартість таких робіт не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами відкритих торгів. Тобто, замовником буде застосовано переговорну процедуру відповідно до п.5 част. 2 ст. 40 Закону. Поясніть, будь ласка, чи потрібно вимагати від учасника надавати документи замовнику на переговори? Відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі», вимога про надання підтвердження відомостей про відсутність підстав, визначених ст. 17 з даної підстави застосування переговорної процедури не застосовуються. Але, чи має право право замовник вимагати інші документи, наприклад, на підтвердження кваліфікаційних критеріїв, технічної специфікації тощо?

Відповідь

Вітаємо! Відповідно до частини 3 статті 40 Закону Замовник (крім випадків, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої цієї статті) під час проведення переговорів вимагає від учасника (учасників) надати підтвердження про відсутність підстав для відмови йому (їм) в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 цього Закону.

Тобто Законом чітко передбачено, що замовник під час проведення переговорів НЕ вимагає від учасника (учасників) надати підтвердження про відсутність підстав для відмови йому (їм) в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 цього Закону.

Слід зазначити, що з 19.04.2020 замовники не зобов’язані застосовувати статтю 16 Закону...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань