потрібно вимагати від учасника надавати документи замовнику на переговори?

14 Грудня 2020
serhij

Після укладення договору про закупівлю за результатами відкритих торгів у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт у того самого учасника (підтверджено експертним висновком), що здійснюватиметься протягом трьох років після укладення договору про закупівлю та загальна вартість таких робіт не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами відкритих торгів. Тобто, замовником буде застосовано переговорну процедуру відповідно до п.5 част. 2 ст. 40 Закону. Поясніть, будь ласка, чи потрібно вимагати від учасника надавати документи замовнику на переговори? Відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі», вимога про надання підтвердження відомостей про відсутність підстав, визначених ст. 17 з даної підстави застосування переговорної процедури не застосовуються. Але, чи має право право замовник вимагати інші документи, наприклад, на підтвердження кваліфікаційних критеріїв, технічної специфікації тощо?

Відповідь

Вітаємо! Відповідно до частини 3 статті 40 Закону Замовник (крім випадків, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої цієї статті) під час проведення переговорів вимагає від учасника (учасників) надати підтвердження про відсутність підстав для відмови йому (їм) в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 цього Закону.

Тобто Законом чітко передбачено, що замовник під час проведення переговорів НЕ вимагає від учасника (учасників) надати підтвердження про відсутність підстав для відмови йому (їм) в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 цього Закону.

Слід зазначити, що з 19.04.2020 замовники не зобов’язані застосовувати статтю 16 Закону...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Наприкінці минулого року року підприємство провело відкриті торги на закупівлю
    01 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПНаприкінці минулого року року підприємство провело відкриті торги на закупівлю електроенергії на 2021 рік суму 2 200 000 грн., (відповідно до річного плану на таку ж суму) на умовах універсальної

  • Чи можна розділити перелік товарів та провести три окремі переговорні процедури
    01 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДва рази не відбулися відкриті торги на закупівлю будівельних матеріалів на загальну суму 3 300 000,00 грн. через відсутність учасників. Чи можна розділити перелік товарів та провести три окремі переговорні

  • запит цінових пропозицій
    01 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППитання стосується запиту цінових пропозицій у Прозоро-маркет. Замовником планується закупівля за кодом ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне, де є понад 20 найменувань (номеклатур) товару і очікувана вартість

  • договір на постачання електричної енергії
    01 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППрошу Вашої консультації. В січні заключили договір на постачання електричної енергії сумою 216 тис. грн. на 25 об’єктів. В березні місяці передаються на баланс підприємства дві нові будівлі вже з

  • 631 стаття у прямих договорах
    01 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПУ нас два рази не відбулася Спрощена закупівля по телекомукаційних послугах , хочемо укладати прямий договір з Укртелекомом. А попередній договір закінчився минулого року , а за січень ми не

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель