потрібно опублікувати звіт про виконання договору, за яким оплачений тільки січень 2022

26 Травня 2022
ielyzaveta

Доброго дня!
30.04.2022 року закінчився строк дії договору про закупівлю природного газу, укладеного за переговорною процедурою. Подовжити договір це внести нього будь-які зміни ми не мали змоги у зв’язку з бойовими діями на території Харкова.
Зараз потрібно опублікувати звіт про виконання договору, за яким оплачений тільки січень 2022, а лютий, березень, квітень не оплачені, хоча споживання було.
Змінити суму договору на фактично сплачено вже не можемо, оскільки строк його сплинув.
Яким чином можно оприлюднити звіт про виконання договору відповідно до вимог статті 10 Закону (сума договору і фактична оплата суттєво відрізняються).

Прошу відповісти на e-mail lg0708@i.ua

Заздалегідь вдячна

Відповідь

 

 

Добридень! Строк дії договору та строк дії виконання зобов’язань це різні поняття. Може бути й таке, що строк дії договору про закупівлю закінчився, але взяті зобов’язання (наприклад за спожитий товар) ще залишились. Тому не рекомендуємо звітувати про виконання договору про закупівлю якщо ви ще не розрахувались за спожитий газ, оскільки ваш договір про закупівлю не можна вважати виконаним. І лише після остаточних розрахунків за спожитий товар оприлюднити в електронній системі закупівель фактичну оплату (наприклад згідно остаточного акту взаєморозрахунків між сторонами).

Цікавим є схожа ситуація в статті «Ведеться претензійна робота. Оприлюднюємо звіт про виконання договору про закупівлю чи...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
 • Щодо закупівлі послуг до 50 тис.грн.
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ППідкажіть будь ласка. Чи можемо ми закупити (бух. програма) послуги на суму 4000,00 грн. на рік не по Постанові 169 шляхом укладення прямого Договору із публікацією плану, звіту про у.д.

 • Щодо укладання договору про закупівлю з урахуванням ПДВ або без ПДВ
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ПЯкщо цінова пропозиція переможця процедури закупівлі за результатами проведеного аукціону не містить суму ПДВ, чим відрізняється від загальної суми укладеного договору, чи буде це порушенням частини 4 статті 41 Закону?

 • Розривати договір або піднімати ціни?
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  Ппідкажіть будь-ласка, як краще зробити: договір на бензин та дизпаливо укладений до початку воєнного стану з переможцем відкритих торгів, наразі немає потреби в закупівлі, але з вересня буде обов’язково. Ціни

 • Переможець працює без пдв
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ПТака ситуація. Відбулись відкриті торги на закупівлю овочів. Переможець працює без пдв. Відповідно з ним було заключено договір без пдв. Уповноваженою особою було оприлюднено даний договір на майданчику помилково з

 • Поточний ремонт дороги по Постанові “№169, можна?
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ППідкажіть, чи можна заключити прямий договір на поточний ремонт дороги по Постанові “№169, якщо вартість послуги згідно прпоекту становить 2 800 000грн?

 • До усіх питань