чи потрібно правонаступнику бюджетних установ підсумовувати всі здійсненні закупівлі припиненими бюджетними установами
Три бюджетні установи на підставі ст. 104 Цивільного кодексу України припинились у 2021р. в результаті реорганізації та приєднались до правонаступника, – четвертої діючої бюджетної установи.
Питання:
Потрібно чи не потрібно правонаступнику цих бюджетних установ підсумовувати всі здійсненні закупівлі у 2021р. припиненими бюджетними установами зі своїми здійсненними закупівлями у 2021р., з метою належного планування та здійснення подальших закупівель?
(Наприклад: одною з бюджетних установ, що реорганізована та приєднана закуплено у 2021р. шифер на суму 40 тис. грн. Бюджетна установа правонаступник також планує закупити (оприлюднено річний план закупівель) шифер вперше у 2021р. на суму 20 тис. грн.
Чи потрібно у такому випадку правонаступнику цих бюджетних установ проводити спрощену закупівлю на суму 20 тис. грн. (40 тис. грн. + 20 тис. грн. = 60 тис. грн.) та вносити зміни до річного плану закупівель, або потрібно звітувати в Prozorro про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель на суму 20 тис. грн.?).
Вітаємо на порталі RADNUK.COM.UA та повідомляємо, що ваше питання передано відповідному експерту задля надання відповіді з правової точки зору й висвітлення його широкому колу осіб на порталі. Слідкуйте за оновленнями!
-
Реєстрація за допомогою Google
Реєстрація з Google
-
Реєстрація за допомогою Facebook
Реєстрація з Facebook
-
Реєстрація за допомогою E-mail
Реєстрація з E-mail
У вас вже є аккаунт?
УвійтиППідкажіть будь – ласка, чи можна замінити сторону Замовника у Договорі про закупівлю робіт. Стороною була сільська рада, правонаступником є міська рада.
ПМи, замовники, хочемо оголосити закупівлю вантажної техніки за допомогою фінансового лізингу. Сума – 1 250 000 грн. Чи не підпадає фінансовий лізинг під дію Закону “Про публічні закупівлі”? Яким чином
ППідкажіть будь ласка. Як можна розрахуватися з постачальником останньої надії, якщо договір був укладений на 170000 грн. ( на очікувану вартість), а по акті за лютий сума вийшла на 60000
ПЧи можливо за договором по СЗ знизити ціну за одиницю товору за ініціативою замовника? Яким чином? Написати лист звернення до постачальника з посилання на фінмониторинг? Чи є якісь ще варіанти?
ПДва різні, начебто не пов’язані між собою, учасника у складі своїх пропозицій надають інформацію про залучення одного й того самого субпідрядника. Враховуючи, що перелік ознак, за наявності яких учасники є
-
Реєстрація за допомогою Google
Реєстрація з Google
-
Реєстрація за допомогою Facebook
Реєстрація з Facebook
-
Реєстрація за допомогою E-mail
Реєстрація з E-mail
У вас вже є аккаунт?
Увійти