постачальник наполягає на укладанні договору за типовою формою, без ніяких уточнень та відразу пропонує укласти додаткову угоду до договору. Як публікувати?

30 Листопада 2020

В якому вигляді опублікувати договір якщо постачальник наполягає на укладанні договору за типовою формою, без ніяких уточнень, коду ДК, обсягів та ціни, та відразу пропонує укласти додаткову угоду до договору, в якій прописати код ДК, ціну за 1 куб. м., обсяги на певний рік та строк дії договору.
Потрібно публікувати договір окремо, а додаткову угоду окремо? Чи публукувати все відскановане в одному файлі як звіт про укладений договір.

Відповідь

Доброго дня! Відповідно до статті 179 Господарського кодексу України визначені загальні умови укладання договорів, що породжують господарські зобов’язання. Так, абзацом 4 частини 4 статті 179 зазначено, що при укладенні господарських договорів сторони можуть визначати зміст договору на основі типового договору, затвердженого Кабінетом Міністрів України, чи у випадках, передбачених законом, іншим органом державної влади, коли сторони не можуть відступати від змісту типового договору, але мають право конкретизувати його умови. Тобто замовник у вашому випадку може користуватись типовою формою договору, де додатком 1 до цього договору (який є його невід’ємною частиною) будуть конкретизовані його умови, тому опублікування договору й додатку буде одночасне.

...
Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань