Послуги за договорами про медичне обслуговування населення, як виняток

16 Березня 2021
iurij

Ст. 3, п. 5: “Дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: … 18) послуги за договорами про медичне обслуговування населення, що надаються відповідно до закону”.
Питання: 1) Відповідно до якого закону надаються послуги?; 2) Чи стосується це положення попередніх та періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на роботах з підвищеною небезпекою? Дякую.

Відповідь

Добрий день! Сфера застосування Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та встановлений виключний перелік випадків, на які не поширюється його дія, є одним із питань, яке викликає серед закупівельної спільноти безліч сумнівів та протиріч. Ураховуючи викладене вище редакцією журналу «Радник у сфері державних закупівель» найближчим часом буде опублікована офіційна відповідь щодо особливостей застосування одного  із переліку випадків, на які не поширюється дія Закону а саме: послуги за договорами про медичне обслуговування населення, Отже, будьте уважні та слідкуйте за анонсами та публікаціями порталу RADNUK.COM.UA.

 

Більше про сферу дії Закону читайте на порталі RADNUK.COM.UA у статті «Чи поширюється...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Чи потрібно проходити тестування особі, яка наказом по підприємству визначенак тимчасово виконуюча обов’язки Уповноваженої особи на час відсутності Уповноваженої особи
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПЧи потрібно проходити тестування особі, яка наказом по підприємству визначена як тимчасово виконуюча обов’язки Уповноваженої особи на час відсутності Уповноваженої особи (відпустка, лікарняний тощо)

 • Не встигли надати відповідь на вимогу
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПДоброго дня! Замовником були оголошені відкриті торги по закупівлі товару. Після розгляду пропозиції учасника його було обрано переможцем та оприлюднено повідомленн про намір укласти договір. Від учасника, пропозиція якого не

 • еквівалент у спрощеній закупівлі
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПОголошено спрощену закупівлю дорожньої фарби певного виробника, так як раніше цю фарбу використовували та задоволені якістю. У вимогах вказано, що екваваленти та аналоги не приймаються. Учасником виставлено вимогу щодо видалення

 • Наказом 2628 передбачена форма гарантии: електронна або паперова. 1. Паперова
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПНаказом 2628 передбачена форма гарантии: електронна або паперова. 1. Паперова гарантія в системі – це може кожний намалювати. Як уникнути ризиків (просити оригінал звісно ж замовник не матиме права). 2.

 • Можливість підписання удосконаленим електронним підписом
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ППрошу допомоги. Оголошено відкриті торги, 14.04.2021р від учасника поступило питання :”Просимо надати роз”яснення чи можливо підписувати тендерну пропозицію удосконаленим електронним підписом на кваліфікованому сертифікаті? Якщо да, то Просимо додати інформацію

 • До усіх питань

   Приєднуйся до авторів
   load
   Реєстрація
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   В особистий кабінет
   load
   Відновлення паролю
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   Вітаємо!
   Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель