Послуги з поточного ремонту ґанку будівлі та додаткові послуги з ремонту покрівлі ґанку

06 Листопада 2024
Наталя

Замовником було проведено відкриті торги на закупівлю послуг з поточного ремонту будівлі за ДК 021:2015 Інші завершальні будівельні роботи. До ремонту будівлі входили послуги з поточного ремонту ґанку будівлі, але під час виконання робіт з ремонту ґанку було виявлено що покрівля ґанку також потребує ремонту тому, що без цього неможливо завершити ремонтні роботи. Вартість робіт з поточного ремонту покрівлі становить близько 12000 грн., але укласти прямий договір відповідно до п.15 Особливостей неможливо тому, що ці послуги відносяться до іншого коду ДК 45260000-7 тому не являються тотожним предметом закупівлі. Тоді можно укласти прямий договір у того самого надавала послуг згідно з пп.8 п. 13 Особливостей на суму, що не перевищує 50 відсотків ціни основного Договору. Правильно я розумію?

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Послуги з поточного ремонту ґанку будівлі та додаткові послуги з ремонту покрівлі ґанку. Для коректної відповіді на Ваше питання необхідно ознайомитися з документами закупівлі та договором. Тому рекомендуємо звернутися на платну консультації до Тендерного агентства «Радник» по тел. +38 (044) 334 80 72. Також звертаємо Вашу увагу, що предмет закупівлі послуг з поточного ремонту визначається згідно із пунктом 3 розділу II Порядку де зазначено, що...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Послуга з розподілу води та Послуга з відведення стічних вод за одним кодом CPV
    15 Січня 2026
    Читати відповідь

    Чи можна укласти один Договір на Послугу з розподілу води та Послугу з відведення стічних вод за одним кодом CPV 65110000-7 Розподіл води, оскільки надавачем послуг є одне підприємство?

  • ЗПП специфікація з/без ПДВ
    15 Січня 2026
    Читати відповідь

    Установа проводила запит ціни пропозиції. Переможець у специфікації вказав суму за одиницю товару з ПДВ (передбачено без ПДВ). Чи буде це порушення?

  • Відобразити інформацію про оплати по договору під час звіту про виконаний договір
    15 Січня 2026
    Читати відповідь

    поясніть , будь ласка, при закритті договорів (виконання договору) прявисла кнопка “інформації про платежі в модулі контрактинга (відповідно до інтеграції із ДКСУ) Відобразити інформацію про оплати по договору (відповідно до

  • Щодо терміну дії довідки Торгово-промислової палати
    15 Січня 2026
    Читати відповідь

    Чи має довідка Торгово-промислової палати України про єдиного вітчизняного сертифікованого виконавця послуг з технічного обслуговування та поточного ремонту термін дії? Сам термін дії документу у довідці не прописан. Лише дата

  • Закупівля додаткових послуг у того самого виконавця
    15 Січня 2026
    Читати відповідь

    Доброго дня! НБУ проводив відкриті торги на закупівлю “Технічне переоснащення будівлі Національного банку України в м. Київ, вул. Пухівська, 7-А (заміна двох вантажних ліфтів 3200 кг) – 42410000-3” (№UA-2025-05-16-005620-a). Вид

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО