Помилка у договорі про закупівлі у кількості товару

18 Лютого 2022
alina

питання по відкритим торгам з публікацією англійською мовою. При поданні цінової пропозиції двома учасниками з трьох було помилково зазначено кількість в двох позиціях, це не вплинуло на загальну суму, тому що по одній позиції зазначена менша кількість по другій більша.
Уповноважена особа, не звернула на це увагу и допустила учасників до аукціону, та визначила з них переможця. Було укладено та оприлюднено договір. Помилку виявили зараз – до замовлення товару.
Як бути: розривати договір чи можливо внести в нього зміни?

Відповідь

Добрий день. Нагадаємо, що за укладення з учасником, який став переможцем процедури закупівлі, договору про закупівлю, умови якого не відповідають вимогам тендерної документації передбачена адміністративна відповідальність уповноваженої особи замовника за статтею 164-14 КУпАП у розмірі 1 500-3 000 неоподатковуваний мінімум доходів громадян (25 500 – 51 000 грн.) на службових (посадових), уповноважених осіб замовника; та 3 000-5 000 неоподатковуваний мінімум доходів громадян (51 000 – 85 000 грн.) за ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • зміна істотних умов в переговорній процедурі
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    цікава Ваша думка щодо п. 19 Особливостей, зміна істотних умов в переговорній процедурі. А саме, якщо укладається договір за результатами переговорної процедури пп.2 п. 13 (відсутність конкуренції з технічних причин,

  • Чи завантажує Замовник перед оголошенням до ЄДЕССБ документи щодо аналізу цін?
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Оголошено закупівлю на реконструкцію електропостачання вартістю 2 125 642грн, ПКД і експертний звіт за 2024 рік. Перед оголошенням процедури, за запитом Замовника до проектанта, була надана відповідь, що ціни на

  • Як правильно вказати вимоги до предмета закупівлі?
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Працюю на майданчику е-тендер. Планується закупівля за кодом ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги) однак послуга має багато

  • Учасник надав на декілька позицій еквіваленти, що не передбачено документацією
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    оборонним Замовником було оголошено спрощену закупівлю на фармацевтичну продукцію без зазначення еквівалента а з конкретними марками. Учасник надав на декілька позицій еквіваленти, що не передбачено документацією. Чи правомірно буде відхилити

  • Код ДК для послуг зі збирання, перевезення та утилізації відпрацьованих шин
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день! Підкажіть, будь ласка, щодо визначення коду ДК 021:2015 для закупівлі послуг з утилізації відпрацьованих автомобільних шин. Наразі ми визначили предмет закупівлі за кодом 90520000-8 "Послуги у сфері поводження

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО