по коду була проведена вже спрощена закупівля, а зараз необхідно укласти договір на закупівлю на суму 15000 грн, як правильно вчинити?

11 Квітня 2022
daryna

підкажіть будь ласка, якщо по коду була проведена вже спрощена закупівля, а зараз необхідно укласти договір на закупівлю на суму 15000 грн, як правильно вчинити? Внести закупівлю в наказ і публікувати після заверешення воєнного стану, чи купляти згідно з законом через публікацію звіту без використання ЕСЗ? Як тоді обгрунтувати закупівлю? Буду вдячна за відповідь.

Відповідь

Добридень! Якщо звернути увагу на підпункт 3 пункту 1 постанови № 169  , то в ньому зазначено, що такі закупівлі не включаються до річного плану закупівель. За результатами їх здійснення в електронній системі закупівель замовник / державний замовник оприлюднює звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, договір про закупівлю та всі додатки до нього не пізніше ніж через 20 днів з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях. Вимога щодо оприлюднення не застосовується до договорів, які містять інформацію з обмеженим доступом.

Вищезазначена норма не містить чіткого визначення, про які...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
  • За постановою 169 в системі оприлюднюємо лише “початкові” дані?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПЯкщо до договору, укладеного по Постанові, було підписано кілька ДУ – одна на продовження терміну дії в зв’язку з продовженням ВС і ДУ на зняття залишків договору, то яким чином

  • Яку процедуру оголошувати: спрощену, відкриті торги чи з публікацією англ. мовою?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПБуло проведено процедуру міжнародних торгів на 8 800 000,00 грн. з ПДВ (Лічильник ел.ен.) у січні, зараз потрібно закупити лічильники ел. ен. на суму 127000,00 грн. з ПДВ. Яку процедуру

  • потрібно опублікувати звіт про виконання договору, за яким оплачений тільки січень 2022
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! 30.04.2022 року закінчився строк дії договору про закупівлю природного газу, укладеного за переговорною процедурою. Подовжити договір це внести нього будь-які зміни ми не мали змоги у зв’язку з

  • Відміна процедури закупівлі, що була оголошена до війни
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПДоброго дня. Ми починали закупівлю коли ще не було в країні воєного становища . І ми мали укласти договір з підрядником коли вже почалось воєне становище в країні (відкриті публичні

  • Чи можливо внести зміни до договору про надання транспортних послуг відповідно до п. 7 ч. 5 ст. 41 Закону?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПЗа договором надання транспортних послуг виконавець самостійно купує бензин, вартість якого суттєво збільшилась у порівнянні з вартістю на момент укладення договору. Внести зміни до договору відповідно до п. 2 ч.

  • До усіх питань