Підняття цін на електричну енергію

12 Лютого 2021
nataliia

Підприємство підписало ДУ на зменшення тарифу по електроенергії 07лютого 2021р. з урахуванням зменшення ціни (ст. 631) за січень 2021р. Акт по електроенергії отримали 31 січня 2021р. по ціні згідно угоди на зменшення. Запитання полягає в тому чи правомірно підписувати такий акт на прийняття електр. енргії.

Відповідь

Доброго дня! Якщо зміни до істотних умов договору про закупівлю в частині зменшення тарифу, були внесені 07 лютого 2021 року, відповідний акт має бути датований не раніше ніж 07 лютого 2021 року.

Під час аналізу Закону України «Про публічні закупівлі» виникає багато запитань? Реєструйтесь на навчання Академії Радник та отримуйте тільки вичерпні та практичні відповіді: https://radnyk.academy/

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Чи можливо продовжити строк дії договору
    24 Лютого 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь ласка. Процедури на закупівлю продуктів харчуваня здлійснювалось по квартально до 31.03.2021р (відкриті торги, спрощені процедури). На даний час угоди не використані. Чи можливо продовжити строк дії договору до

  • Стаття 16, 17 для субпідрядників
    24 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПУ разі залучення субпідрядника в обсязі меншому ніж 20 відсотків від вартостіі договору про закупівлю , потрібно давати Учаснику у складі тендерної пропозицічї довідки на підтвердження умов ст. 16,17 Закону

  • По яким критеріям розподілити обов’язки в Положенні про уповноважених осіб між двома уповноваженими особами
    24 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ППо яким критеріям розподілити обов’язки в Положенні про уповноважених осіб між двома уповноваженими особами на одному підприємстві, з метою справедливого (рівного) навантаження на кожну уповноважену особу, при цьому щоби це

  • Чи варто при закупівлі робіт з технагляду використовувати той же код ДК за яким закуповувались роботи з будівництва (реконструкції)?
    23 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПЄ необхідність у закупівлі робіт з технічного нагляду за будівництвом об’єкта. Згідно ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 вартість робіт щодо здійснення технічного нагляду включається до зведенного кошторису проектної документації та є складовою частиною

  • щодо нюансів спрощеної закупівлі
    23 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПВітаю. Допоможіть будь ласка розібратися. Згідно абз.4 п.3 ч.7 ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі»(далі Закон) придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель