Чи має замовник вимагати від учасника переговорної процедури закупівлі на підставі двічі відмінених відкритих торгів підтвердження кваліфікаційних критеріїв?

26 Жовтня 2020
rtv_6-ukr-net

Під час запрошення для участі у переговорній процедурі закупівлі замовник може встановлювати необхідні вимоги стосовно спроможності учасника (учасників) виконати роботи, надати послуги, поставити товар, наприклад, в частині наявності обладнання, матеріально технічної бази та технологій, працівників, досвіду роботи, фінансової спроможності тощо. Відповідно у протоколі замовник може встановити вимогу стосовно підтвердження учасником (учасниками) наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.
Якщо переговорна процедура проводиться на підставі двічі відмінених відкритих торгів, та під час їх проведення до учасника встановювався кваліфікаційний критерій «досвід виконання аналогічного договору», чи має право замовник/ чи повинен замовник в переговорній процедурі застосовувати цей кваліфікаційний критерій, адже вимоги до учасника не повинні відрізнятися від тих, щ обули встановлені в тендерній документації.

Відповідь

Вітаємо! Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону, переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, зокрема,, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. У такому випадку предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Тобто вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. У разі встановлення замовником в тендерній документації кваліфікаційного критерію «досвід...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань