Персональні дані УО ➤ РАДНИК, портал

19 Січня 2024
Ольга

В статті “5 умов, яким повинна відповідати УО, щоб працювати з закупівлями” https://radnuk.com.ua/praktyka_zakupivel/tendernyy_komitet_upovnovazhena_osoba/5-umov-iakym-povynna-vidpovidaty-uo-shchob-pratsiuvaty-z-zakupivliamy/ акцентовано про необхідність внесення Уповноваженою особою своїх персональних даних до електронної системи закупівель. Прошу надати відповідь, на яких саме авторизованих майданчиках та в який спосіб реалізовано опцію щодо внесення УО своїх персональних даних в Систему, оскільки в Листі Мінекономіки (посилання на яке наведене в статті) наявне пояснення, що: “наразі здійснюється технічна реалізація вимог нової редакції Закону в електронній системі закупівель. Тому внесення уповноваженими особами персональних даних відбуватиметься після відповідної технічної реалізації в електронній системі закупівель”. Чи реалізовано на цей час таку технічну опцію?

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Персональні дані УО.

Фахівці порталу Радник відслідковують усі нововведення і зміни у сферах, що стосуються публічних закупівель, та актуалізують інформацію, яка наведена у статтях. На сьогоднішній день в електронній системі не реалізовано можливість внесення уповноваженою особою персональних даних.

Також рекомендуємо ознайомитися з  електронною книгою Уповноважена особа/Фахівець з публічних закупівель де зібрано всю інформацію стосовно діяльності УО.

Запрошуємо на навчання: Онлайн-навчання «Онлайн-марафон для закупівельника: від початківця до експерта з публічних закупівель»

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Закупівля згідно пункту 11-1
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи можу я провести закупівлю Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Ketamine, Morphine, Sodium oxybate, Diazepam, Fentanyl, Phenobarbital, Phenazepam) код ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник»

 • Чи відносяться дрова до твердого палива
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи буде порушенням встановлення кваліф критеріїв “наявність обладнання та матеріал тех бази” та “наявність працівників відповідної кваліф” при закупівлі дров (чи відносяться дрова до твердого палива)?

 • Розробка ПКД – роботи чи послуги
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППідкажіть, виготовлення ПКД для створення або реконструкції місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення, орієнтовна вартість 500 тис.грн це будуть відкриті торги з особливостями чи прямий договір?

 • Рішення про скасування річного плану
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи є у Вас можливість розробити зразок рішення уповноваженої особи на скасування річного плану? Чи можливо він уже є, то у якому розділі його знайти. Дякую!

 • Про ЗПП, який не відбувся
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  Ппідскажіть будь ласка, процедура запит цін пропозиції не відбулася (ніхто не участвував ) від 100 000 тисн. грн. чи можно укласти прямий договір ? чи потрібно заново проводити ЗЦП чи

 • До усіх питань
  Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО