Перші дії замовники у разі зміни найменування

14 Грудня 2020
mariia

Підкажіть будь ласка, в нас змінилася назва селищної ради після виборів (Код ЄДРПОУ не змінився), мені потрібно перереєстровуватись на майданчику чи просто внести зміни на діючому майданчику в назву? Аналогічне запитання про розпорядження про створення ТК і покладення обов’язків на працівника УО за спрощені закупівлі, потрібно затвердити нові розпорядження і положення?

Відповідь

Добрий день! Немає жодної законодавчої норми, яка зобов’язувала б замовника у разі внесення  змін в найменування установи повідомляти чи вносити зміни про це, зокрема, електронний майданчик чи вносити зміни.

Водночас з метою подальшої роботи з електронним майданчиком  та здійснення публічних купівель радимо замовнику відобразити  зміну його найменування шляхом редагування відповідних даних  на майданчику. Звертаємо увагу, що кожний електронний майданчик містить Інструкцію з користування Prozorro, якою розроблено чіткий алгоритм дій користувача, починаючи з реєстрації на майданчику, в тому числі і внесення змін щодо реквізитів,  та закінчуючи опублікуванням результату виконання робіт.

Крім того, на майданчику працює служба підтримки,  звернувшись до якої можна...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Закупівля поштових марок
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПВ статті 15 Закону України «Про поштовий зв’язок» перелічені виключні права національного оператора, де в тому числі передбачено виключне право на видання, введення в обіг та організацію розповсюдження поштових марок,

  • Обмеження щодо середніх цін, як дискримінаційна вимога
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    П“Ціна товару за одиницю повинна бути не вища середніх цін, затверджених органом статистики у області, що підтверджується довідкою учасника” – ця вимога в тендерній документації законна?

  • Що слугуватиме обґрунтуванням у разі придбанні витвору мистецтва або художнього виконання
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПЯкими документами можна обгрунтувати, що послуга може бути надана виключно певним субъектом господарювання (наприклад виконання музичного твору) при застосуванні п7 ст 3 закону або застосуванні п2ч2 ст 40 закону, якщо

  • Закупівля у разі співфінансування
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПЧи можна запланувати та провести переговорну процедуру про закупівлю теплової енергії з зазначенням в плані, намірі та договорі двох джерел фінансування – кошти місцевого бюджета певна сума, кошти від господарської

  • Внесення змін до річного плану закупівель
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня підкажіть будь-ласка я правильно розумію. Наприклад якщо ми по бензину по договорі минулого року продовжили на 20% і в цьому році ми оголошуємо відкриті торги на бензин, ми

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель