Перші дії замовники у разі зміни найменування

14 Грудня 2020
mariia

Підкажіть будь ласка, в нас змінилася назва селищної ради після виборів (Код ЄДРПОУ не змінився), мені потрібно перереєстровуватись на майданчику чи просто внести зміни на діючому майданчику в назву? Аналогічне запитання про розпорядження про створення ТК і покладення обов’язків на працівника УО за спрощені закупівлі, потрібно затвердити нові розпорядження і положення?

Відповідь

Добрий день! Немає жодної законодавчої норми, яка зобов’язувала б замовника у разі внесення  змін в найменування установи повідомляти чи вносити зміни про це, зокрема, електронний майданчик чи вносити зміни.

Водночас з метою подальшої роботи з електронним майданчиком  та здійснення публічних купівель радимо замовнику відобразити  зміну його найменування шляхом редагування відповідних даних  на майданчику. Звертаємо увагу, що кожний електронний майданчик містить Інструкцію з користування Prozorro, якою розроблено чіткий алгоритм дій користувача, починаючи з реєстрації на майданчику, в тому числі і внесення змін щодо реквізитів,  та закінчуючи опублікуванням результату виконання робіт.

Крім того, на майданчику працює служба підтримки,  звернувшись до якої можна...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань