Переможець спрощеної затягує підписання договору, можна відхилити?

29 Листопада 2020
vita

Доброго вечора. Спрощена процедура, два учасники. Переможця визнано 11.11.2020 року. Своїми обіцянками (вишлють нам 2 примірники підписаного Договору)Переможець затягує час на підписання Договору, аргументуючи це тим, що не встигають. Ніяких листів чи Договору з нашої сторони на їхню адресу не направляли. Чи можливе відхилення такого переможця без офіційних документів?

Відповідь

Вітаємо! Якщо учасник, який визначений переможцем спрощеної закупівлі, відмовився від укладення договору про закупівлю, замовник на підставі пункту 3 частини 13 статті 14 Закону відхиляє пропозицію такого учасника та переходить до розгляду наступного. Зверніть увагу, що в Законі про неукладення договору про закупівлю у встановлені строки для спрощеної закупівлі нічого не передбачено. Тому у разі, якщо ваше оголошення про проведення спрощеної закупівлі не містить вимогу про надання договору про закупівлю у встановлені строки підстави для відхилення відсутні.

Дана позиція висвітлена на порталі RADNUK.COM.UA у статті «Три нереалізовані підстави для відхилення учасника-переможця в спрощеній закупівлі».

Ви вже знайомі...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань