Переговорна процедура закупівлі: відповідно до частини 2 статті 13 Закону

27 Жовтня 2020
rtv_6-ukr-net

Переговорна процедура закупівлі: відповідно до частини 2 статті 13 Закону України «Про публічні закупівлі» замовники можуть застосовувати переговорну процедуру закупівлі як виняток та відповідно до умов, визначених у частині другій статті 40 Закону.
Згідно п. 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону тендерний комітет здійснює вибір процедури закупівлі, всі рішення тендерного комітету оформлюються протоколом із зазначенням дати прийняття рішення, який підписується всіма членами комітету, присутніми на його засіданні. Таким чином, переговорна процедура закупівлі використовується замовником після прийняття відповідного рішення замовником.
Чи вірним є твердження, що вибір процедури (переговорної процедури закупівлі) є першим рішенням тендерного комітету, що стосується її проведення, отже – орієнтовним початком проведення є місяць, в якому оприлюднено Річний план щодо цієї закупівлі.

Відповідь

Доброго дня! Відповідно до частини 2 статті 13 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) замовники можуть застосовувати переговорну процедуру закупівлі як виняток та відповідно до умов, визначених у частині другій статті 40 Закону. Виходячи із норм статті 40 Закону замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. За результатами проведених переговорів з учасником (учасниками) процедури закупівлі замовник приймає рішення про намір укласти договір про закупівлю. Повідомлення про намір укласти договір про закупівлю обов’язково безоплатно оприлюднюється в електронній системі закупівель протягом одного дня після...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
  • Щодо положення про УО та учасник
    25 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПБудь ласка, надішліть мені зразок положення для учасників про уповноважену особу. Відправте на електронну пошту lo@todor.ua Дякую

  • Забезпечення винання договору та пп. 6 п. 13
    25 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ППри проведення відкритих торгів вимагалося договірне забезпечення (торги не відбулися). Чи потрібно вимагати договірне забезпечення якщо укладається договір на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей (07.09.2023)?

  • Пункт 11-1 Особливостей- немає товару
    25 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПЗЦП. Товару немає. Медичні вироби. Даю запит на добавлення його в систему – поки мовчать. Часу чекати немає. Які варіанти виходу ?

  • Пункт 11-1 Особливостей- немає товару
    25 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПВ електронному каталозі відсутні позиції медичних матеріалів, які є в переліку згідно додатку до Особливостей. Їх закупівля обов’язкова через електронний каталог. КНП направлено лист до ДП “Медичні закупівлі”, відповідь не

  • Щодо копії документа
    25 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПВ Оголошенні на закупівлю є така вимога: «Всі надані копії документів Учасника повинні бути завірені підписом керівника, іншої уповноваженої особи учасника чи підписом фізичної особи-підприємця з розшифровкою прізвища ініціалів підписанта,

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО