Переговорна процедура закупівлі: відповідно до частини 2 статті 13 Закону

27 Жовтня 2020
rtv_6-ukr-net

Переговорна процедура закупівлі: відповідно до частини 2 статті 13 Закону України «Про публічні закупівлі» замовники можуть застосовувати переговорну процедуру закупівлі як виняток та відповідно до умов, визначених у частині другій статті 40 Закону.
Згідно п. 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону тендерний комітет здійснює вибір процедури закупівлі, всі рішення тендерного комітету оформлюються протоколом із зазначенням дати прийняття рішення, який підписується всіма членами комітету, присутніми на його засіданні. Таким чином, переговорна процедура закупівлі використовується замовником після прийняття відповідного рішення замовником.
Чи вірним є твердження, що вибір процедури (переговорної процедури закупівлі) є першим рішенням тендерного комітету, що стосується її проведення, отже – орієнтовним початком проведення є місяць, в якому оприлюднено Річний план щодо цієї закупівлі.

Відповідь

Доброго дня! Відповідно до частини 2 статті 13 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) замовники можуть застосовувати переговорну процедуру закупівлі як виняток та відповідно до умов, визначених у частині другій статті 40 Закону. Виходячи із норм статті 40 Закону замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. За результатами проведених переговорів з учасником (учасниками) процедури закупівлі замовник приймає рішення про намір укласти договір...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • ПКД та ціни на матеріальні ресурси
    25 Липня 2025
    Читати відповідь

    Доброго дня!Підкажіть будь ласка, при оголошенні проектно-кошторисної документації на реконструкцію будівлі чи потрібно інформація на ціни на матеріальні ресурси?Чи вже при підписанні договору на самі роботи потрібен цей додаток? Завчасно

  • Коригування умов договору
    25 Липня 2025
    Читати відповідь

    Прошу розяснити наступну ситуацію. Було проведено процедулу публічної закупівлі робіт з капітального ремонту, згідно вимог тендерної документації Учасник в складі пропозиції має надати календарний графік виконання робіт. Чи можна після

  • Тотожність предметів закупівлі
    25 Липня 2025
    Читати відповідь

    Чи вважаєте Ви, що терміни «Живильні середовища», «Мікробіологічні середовища» та «Поживні середовища» є тотожними або взаємозамінними в контексті закупівель для цілей, пов’язаних з ДК 021:2015 24931250-6 (Живильні середовища), що входить

  • Інформація про підписанта
    25 Липня 2025
    Читати відповідь

    Добрий день,підкажіть будь-ласка, з’явились такі поля як ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПІДПИСАНТА. Інформацію про кого в них вказувати : про того хто підписує договір, тобто керівника чи про уповноважену особу???

  • Зміни до договору в зв’язку із зростанням цін на матеріальні ресурси
    25 Липня 2025
    Читати відповідь

    Доброго дня! Наше підприємство провело тендер на роботи з відновлення асфальтобетонного покриття. В ході виконання робіт, Виконавець повідомив що у нього зросли ціни на матеріальні ресурси та кошторисна вартість робіт.

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО