Особливості звітування про закупівлі без використання електронної системи

18 Грудня 2020
svitlana

Підскажіть будь ласка. чи потрібно протягом 20 робочих днів з дня закінчення строку дії договору про закупівлю , або його виконання,або його розірвання публікувати Звіт про виконання договору про закупівлю , якщо закупівля проводилася без використання електронної системи з публікацією звіту про укладений договір. Дякую за відповідь !

Відповідь

Добрий день! Розглянемо особливості  публікування  звіту про виконання договору про закупівлю,  укладеного без використання електронної системи, враховуючи датування укладеного замовником договору.

 

До 19.04.2020 закупівлі поділялися на дві групи: процедури закупівель, які стартували з цінових порогів, визначених у частині 1 статті 2 Закону в попередній редакції, та всіх інших, так званих допорогових закупівель. При цьому закупівлі до 49 999,99 грн взагалі не підпадали під дію законодавства про закупівлі, таке придбання товарів / робіт / послуг оформлялося прямими договорами з постачальниками (виконавцями) без використання електронної системи закупівель. Відповідно, жодного звітування в електронній системі закупівель про виконання договорів про закупівлю, сума яких є меншою...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань