Особливості звітування про закупівлі без використання електронної системи

18 Грудня 2020
svitlana

Підскажіть будь ласка. чи потрібно протягом 20 робочих днів з дня закінчення строку дії договору про закупівлю , або його виконання,або його розірвання публікувати Звіт про виконання договору про закупівлю , якщо закупівля проводилася без використання електронної системи з публікацією звіту про укладений договір. Дякую за відповідь !

Відповідь

Добрий день! Розглянемо особливості  публікування  звіту про виконання договору про закупівлю,  укладеного без використання електронної системи, враховуючи датування укладеного замовником договору.

 

До 19.04.2020 закупівлі поділялися на дві групи: процедури закупівель, які стартували з цінових порогів, визначених у частині 1 статті 2 Закону в попередній редакції, та всіх інших, так званих допорогових закупівель. При цьому закупівлі до 49 999,99 грн взагалі не підпадали під дію законодавства про закупівлі, таке придбання товарів / робіт / послуг оформлялося прямими договорами з постачальниками (виконавцями) без використання електронної системи закупівель. Відповідно, жодного звітування в електронній системі закупівель про виконання договорів про закупівлю, сума яких є меншою...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Як розрахуватись зі старим постачальником
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідскажіть, як вийти із ситуації. 20% угода не покриває потреби в постачання газу, і не вистачає 230 тис. на оплату за постачання газу за лютий, але з 01.03. вже є

  • Нагальна потреба на період оскарження тендеру при сумі меншій за 50 тис. грн.
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь – ласка, що робити Замовнику у разі нагальної потреби у закупівлі на період оскарження тендеру, якщо сума нагальної закупівлі менша за 50 тис.грн?

  • Розподіл обов’язків між УО та ТК у разі переговорної процедури закупівлі
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідприємство здійснює діяльність в окремій сфері господарюваня, є уповноважена особа і тендерний комітет. Хто повинен проводити переговорну процедуру закупівлі послуг на суму 300 т.грн ст.40 частна 2 пункт 2 відсутність

  • Як визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПЯк визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації? Необхідно провести декілька капітальних ремонтів в одному корпусі на загальну суму більше 1,5млн. На кожен ремонт необхідно виготовити окрему кошторисну документацію. Як

  • КЕП не вимагали в ТД, відхиляти?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПВ документації спрощеної закупівлі замовник не встановив вимогу стосовно накладення учасниками КЕП. В результаті – на пропозицію учасник КЕП не наклав. Чи повинен замовник відхилити пропозицію цього учасника? Якщо так,

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель