Особливості зміни ціни договору про закупівлю

05 Квітня 2021
dar-ia

В грудні 2020 року було укладено договір на закупівлю хлібобулочних виробів на 2021 рік за результатами спрощеної процедури закупівлі. У лютому місяці 2021 року Постачальник збільшив ціну за одиницю товару в межах 10%. Питання полягає в наступньому, чи має право Постачальник збільшувати ціну за одиницю товару не більше ніж на 10 % у разі коливання такої ціни на ринку з квітня місяця 2021 року? Як правильно розрахувати 90 днів, протягом яких Постачальник не має права збільшувати ціну за одиницю товару (з моменту підписання Договору чи з моменту укладання останньої додаткового угоди про збільшення ціни) відповідно до статті 41 ЗУ “Про публічні закупівлі”?

Відповідь

Добрий день! Пунктом 2 частини 5 статтті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, зокрема, збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, – не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Чи потрібно проходити тестування особі, яка наказом по підприємству визначенак тимчасово виконуюча обов’язки Уповноваженої особи на час відсутності Уповноваженої особи
    16 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПЧи потрібно проходити тестування особі, яка наказом по підприємству визначена як тимчасово виконуюча обов’язки Уповноваженої особи на час відсутності Уповноваженої особи (відпустка, лікарняний тощо)

  • Не встигли надати відповідь на вимогу
    16 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! Замовником були оголошені відкриті торги по закупівлі товару. Після розгляду пропозиції учасника його було обрано переможцем та оприлюднено повідомленн про намір укласти договір. Від учасника, пропозиція якого не

  • еквівалент у спрощеній закупівлі
    16 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПОголошено спрощену закупівлю дорожньої фарби певного виробника, так як раніше цю фарбу використовували та задоволені якістю. У вимогах вказано, що екваваленти та аналоги не приймаються. Учасником виставлено вимогу щодо видалення

  • Наказом 2628 передбачена форма гарантии: електронна або паперова. 1. Паперова
    16 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПНаказом 2628 передбачена форма гарантии: електронна або паперова. 1. Паперова гарантія в системі – це може кожний намалювати. Як уникнути ризиків (просити оригінал звісно ж замовник не матиме права). 2.

  • Можливість підписання удосконаленим електронним підписом
    16 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ППрошу допомоги. Оголошено відкриті торги, 14.04.2021р від учасника поступило питання :”Просимо надати роз”яснення чи можливо підписувати тендерну пропозицію удосконаленим електронним підписом на кваліфікованому сертифікаті? Якщо да, то Просимо додати інформацію

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель