Особливості постачання електричної енергії під час війни

18 Квітня 2022
anastaciia

Підкажіть, будь ласка, з 01.02.2022 року по 30.04.2022 року перебуваємо на ПОНі : постачання ел.енергії. На сайті ДПЗД Укрінтеренерго зазначено інформацію про те, що постачальник “останньої надії” згідно наказу Міністерства енергетики України №125 від 17.03.2022 р. постачає електричну енергію споживачам на весь період дії воєнного стану та впродовж 30 днів після його припинення.
Станом на 11.04.2022 року відкритих торгів не оголошувалося, переговорної процедури закупівлі з ДПЗД Укрінтеренерго теж не оголошувалося (документи їм надсилали на ел. пошту, та власноручно завозили, але так ніхто нічого і не повернув).
Питання: Як краще вийти з даної ситуації?
1) Ми повинні провести переговорну процедуру закупівлі на весь період 90 днів+ 30 днів після припинення дії воєнного стану?
2) Ми повинні провести переговорну процедуру на 90 днів+ 30 днів після припинення дії воєнного стану по Постанові 169?
3) Ваші варіанти виходу із ситуації.
Дякую за відповідь!

Відповідь

Вітаю. Щодо майбутнього періоду 30 днів після воєнного стану однозанчної відповіді не можемо наразі надати оскільки по-перше не розуміємо коли воєнний стан завершиться, можливо буде якийсь документ щодо перехідного періоду після воєнного стану, який регулюватиме закупвлі або можливо в Закон в несуть зміни. Щодо закупівель електричної енергії під час воєнного стану детально читайте у статті «Урегульовуємо оплату ПОН за попередні періоди». Тендерного  агентства «Радник» , яке надає послуги повного або часткового супроводу у публічних закупівлях. Для отримання послуг дзвоніть за...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Не відбулись відкриті торги через відсутність учасників. Чи є обов’язок укладати прямий договір в такому випадку, які строки?
    06 Липня 2025
    Читати відповідь

    Відкриті торги не відбулись, оскільки не було подано жодної пропозиції учасника. Які подальші дії уповноваженої особи в такому випадку? Чи є обов’язок укладати прямий договір в такому випадку, які строки?

  • Замовником оголошено відкриті торги на 176 тис грн, в результаті проведення яких було відхилено всіх учасників. Чи може замовник укласти прямий договір до 100 тис грн, якщо потреба та обсяги не змінилися?
    06 Липня 2025
    Читати відповідь

    Замовником було оголошено ВТО на 176 000 грн. (товар з послугою), після розгляду ТП учасників були відхилені всі пропозиції, тобто договір не укладено. Чи може замовник наразі укласти прямий договір

  • Наше підприємство змінює назву. Які додаткові документи ми маємо оформити з постачальниками?
    06 Липня 2025
    Читати відповідь

    Наше підприємство змінює назву. Договора на поставку продукції заключені до 31.12.2025р. Які додаткові документи ми маємо оформити з постачальниками у зв’язку з доною процедурою.

  • Чи потрібно вимагати від учасників та переможців запиту пропозицій якісь установчі документи?
    06 Липня 2025
    Читати відповідь

    Чи потрібно вимагати від учасників та переможців запиту пропозицій якісь установчі документи?

  • Чи має право замовник не тільки збільшити ціну товару в договорі, але й зменшити обсяги закупівлі?
    06 Липня 2025
    Читати відповідь

    Нами був укладений договір на закупівлю дизельного палива та бензину. У зв’язку з півдищенням ціни товару, Постачальник звернувся з пропозицією внесення змін в договір щодо ціни та надав висновок торгово-промислової

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО