Особливості обгрунтування технічних та якісних характеристик

25 Січня 2021
nataliia

Обгрунтування технічних та якісних характеристик та оприлюднення їх на власному веб-сайті стосується лише конкурентних та переговорних процедур? Де їх потрібно публікувати, якщо ми Відділ освіти при ОТГ? На сайті Відділу освіти чи ОТГ? Дякую за відповідь!

Відповідь

Добрий день! З 19.12.2020 головним розпорядникам бюджетних коштів (розпорядникам бюджетних коштів нижчого рівня), суб’єктам господарювання державного сектору економіки доручено, а органам місцевого самоврядування, Пенсійному фонду та фондам загальнообов’язкового державного соціального страхування рекомендовано з метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів забезпечити:

  • обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі;
  • оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі шляхом розміщення на власному веб-сайті (або на офіційному веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів, суб’єкта управління об’єктами державної власності, що здійснює функції з управління суб’єктом господарювання державного сектору економіки) протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення...
Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Аналогічний договір та його особливості
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    Пст. 16 Закону передбачено такий кваліфікаційний критерій як наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів), і в зв’язку з цим питання, якщо предмет закупівлі двері

  • Чи є ціновий поріг у 20 % від первісної ціни договору про закупівлю граничним?
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! Була укладена додаткова угода на 20 відсотків суми з продовженням терміну дії договору для проведення основної закупівлі, але у зв’язку з тим, що укласти договір не є можливим,

  • Законодавче регулювання оскарження вимог тендерної документації
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня. У нас у тендері на будівельні роботи потрібно надати кошторис, використовуючи розцінки СОУ.Для того аби використовувати розцінки СОУ потрібен дозвіл, який власник розцінок не бажає надавати, а тендерною

  • Як обрати вид закупівлі на майданчику
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    Пдоброго дня в вашому зразочку протокола про затвердження змін до річного плану при плануванні закупівлі без використання електронної системи в графі “вид закупівлі” ви пишете “звіт про договір про закупівлю,

  • Як опублікувати звіт про закриття договору
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня . Суму тендерної угоди було збільшено згідно чинного законодавства на 20 % . Через майданчик суму договору не змінено , а лише завантажено додаткову угоду. Як опублікувати звіт

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель