Оскарження після перекваліфікації учасників

10 Березня 2021
kateryna

Підкажіть, буль ласка, якщо було проведено відкриті торги з публікацією англійською мовою, однак після перекваліфікації учасників, рішення замовника було оскаржене до Антимонопольного комітету, то чи можна застосувати абз. 5 п. 3 ч. 2 ст. 40 ЗУ “Про публічні закупівлі” (враховуючи те, що там зазначено, що оскарження відбувається після оцінки тендерних пропозицій учасників, однак у відкритих торгах з публікацією англійською мовою відбувається розгляд тендерних пропозицій, а оцінка проводиться системою автоматично після завершення аукціону?)

Відповідь

Добридень! Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі визначені частиною другою статті 40 Закону. Так, переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі  оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується (пункт 3 частини 2 статті 40 Закону).

Отже, дана підстава застосовується замовником у разі одночасної наявності 2-х умов:

– після оцінки тендерних пропозицій оскаржуються рішення, дії чи бездіяльність замовника щодо триваючого тендера, тобто після проведення аукціону;

– обсяг не перевищує 20 відсотків від...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • чи можна замінити сторону Замовника у Договорі про закупівлю робіт
    14 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ППідкажіть будь – ласка, чи можна замінити сторону Замовника у Договорі про закупівлю робіт. Стороною була сільська рада, правонаступником є міська рада.

  • Чи не підпадає фінансовий лізинг під дію Закону “Про публічні закупівлі”?
    14 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПМи, замовники, хочемо оголосити закупівлю вантажної техніки за допомогою фінансового лізингу. Сума – 1 250 000 грн. Чи не підпадає фінансовий лізинг під дію Закону “Про публічні закупівлі”? Яким чином

  • Сума за актами ПОН більша ніж сума договору про закупівлю
    14 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ППідкажіть будь ласка. Як можна розрахуватися з постачальником останньої надії, якщо договір був укладений на 170000 грн. ( на очікувану вартість), а по акті за лютий сума вийшла на 60000

  • Зниження ціни товару за ініціативою замовника
    14 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПЧи можливо за договором по СЗ знизити ціну за одиницю товору за ініціативою замовника? Яким чином? Написати лист звернення до постачальника з посилання на фінмониторинг? Чи є якісь ще варіанти?

  • Дві тендерні пропозиції – один субпідрядник, чи є підстава для відхилення?
    14 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПДва різні, начебто не пов’язані між собою, учасника у складі своїх пропозицій надають інформацію про залучення одного й того самого субпідрядника. Враховуючи, що перелік ознак, за наявності яких учасники є

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель