Один раз відкриті торги, наступний з публікацією англійською мовою. Чи можна переговорну процедуру?

08 Квітня 2021
olha

У Замовника двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної ЗУ про публічні закупівлі. При цьому перша процедура відкритих торгів являла собою так звані “національні торги”, а друга процедура відкритих торгів оголошувалась відповідно до частини третьої статті 10 Закону – тобто “євроторги” (з англійською мовою), оскільки на період повторного оголошення сума за предметом закупівлі – ДК збільшилась внаслідок додавання інших рядків в річному плані за цим ДК. Чи має право Замовник застосувати як виняток переговорну процедуру, адже вид процедури залишився в обох оголошеннях незмінним – відкриті торги?

Відповідь

Доброго дня! Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.

Для застосування переговорної процедури має бути двічі відмінено процедуру саме відкритих торгів. Крім цього для застосування переговорної процедури закупівлі предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики,...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • чи можна замінити сторону Замовника у Договорі про закупівлю робіт
    14 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ППідкажіть будь – ласка, чи можна замінити сторону Замовника у Договорі про закупівлю робіт. Стороною була сільська рада, правонаступником є міська рада.

  • Чи не підпадає фінансовий лізинг під дію Закону “Про публічні закупівлі”?
    14 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПМи, замовники, хочемо оголосити закупівлю вантажної техніки за допомогою фінансового лізингу. Сума – 1 250 000 грн. Чи не підпадає фінансовий лізинг під дію Закону “Про публічні закупівлі”? Яким чином

  • Сума за актами ПОН більша ніж сума договору про закупівлю
    14 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ППідкажіть будь ласка. Як можна розрахуватися з постачальником останньої надії, якщо договір був укладений на 170000 грн. ( на очікувану вартість), а по акті за лютий сума вийшла на 60000

  • Зниження ціни товару за ініціативою замовника
    14 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПЧи можливо за договором по СЗ знизити ціну за одиницю товору за ініціативою замовника? Яким чином? Написати лист звернення до постачальника з посилання на фінмониторинг? Чи є якісь ще варіанти?

  • Дві тендерні пропозиції – один субпідрядник, чи є підстава для відхилення?
    14 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПДва різні, начебто не пов’язані між собою, учасника у складі своїх пропозицій надають інформацію про залучення одного й того самого субпідрядника. Враховуючи, що перелік ознак, за наявності яких учасники є

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель