Один договір на довгий період обслуговування

27 Січня 2021
liudmyla

доброго дня
питання:
04.01.2021року укладено договір на водопостачання на суму 20 тис. грн. на 2021 рік, тобто до 50 тис.грн прямий договір, представник водоканалу стверджує що не буде робити новий договір у разі, якщо: ) треба збільшити в межах року суму договору на 10 тис.грн. – тобто укласти новий прямий договір і запланувати нову закупівлю, 2) на новий бюджетний 2022 рік – тобто представник вимагає щоб ми надалі працювали згідно договору укладеного 04.01.2021р і в 2022 році !
А саме стверджують що сума договору не є істотною умовою договору і договір треба робити один на довгий період обслуговування, а суму коштів на бюджетний рік прописувати в додатковій угоді, тобто вказувати що п. …договору про суму договору викласти в наступній редакції “сума договору на 2022 рік складає наприклад 30 тис.грн”
питання, як в такому разі , не порушити законодавство і правильно оприлюднити звіт про укладений договір??
Дякуємо наперед))
Доречі це стосується всіх комунальних послуг при укладенні прямих договорів на суму що не перевищує 50 тис.грн. на бюджетний рік

Відповідь

Добрий день! Замовники можуть зазначати в умовах договорів, які укладають сторони як за результатами проведених процедур закупівель згідно із Законом України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), так і без застосування його положень, умови щодо автоматичної пролонгації останніх на кожен наступний рік. Водночас правові підстави використати такі положення/умови договорів у процесі виконання договорів у замовників будуть відсутні.

 

Пролонгація договору означає автоматичне поновлення і продовження строку дії договору на тих самих умовах і на такий самий строк, який попередньо був визначений сторонами. Це означає, що така пролонгація стосується не тільки строку дії договору, а також предмета закупівлі (обсягу/кількості, номенклатури), вартості...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Закупівля поштових марок
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПВ статті 15 Закону України «Про поштовий зв’язок» перелічені виключні права національного оператора, де в тому числі передбачено виключне право на видання, введення в обіг та організацію розповсюдження поштових марок,

  • Обмеження щодо середніх цін, як дискримінаційна вимога
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    П“Ціна товару за одиницю повинна бути не вища середніх цін, затверджених органом статистики у області, що підтверджується довідкою учасника” – ця вимога в тендерній документації законна?

  • Що слугуватиме обґрунтуванням у разі придбанні витвору мистецтва або художнього виконання
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПЯкими документами можна обгрунтувати, що послуга може бути надана виключно певним субъектом господарювання (наприклад виконання музичного твору) при застосуванні п7 ст 3 закону або застосуванні п2ч2 ст 40 закону, якщо

  • Закупівля у разі співфінансування
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПЧи можна запланувати та провести переговорну процедуру про закупівлю теплової енергії з зазначенням в плані, намірі та договорі двох джерел фінансування – кошти місцевого бюджета певна сума, кошти від господарської

  • Внесення змін до річного плану закупівель
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня підкажіть будь-ласка я правильно розумію. Наприклад якщо ми по бензину по договорі минулого року продовжили на 20% і в цьому році ми оголошуємо відкриті торги на бензин, ми

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель