Обґрунтування у вигляді розпорядчого рішення ➤ РАДНИК, портал

25 Жовтня 2023
Вита

Відповідно до п.9, 13,ч.16,4 абз Особливостей обгрунтування у вигляді розпорядчого рішення замовника або іншого документа готується уповновавженою особою та погоджується (затверджується) керівником замовника або іншою особою, визначеною керівником замовника.
Питання : хто може бути тією особою? та чи є зразок наказу про визначення іншої особи?
Дякуємо.

Відповідь

Вітаємо. Експерти  порталу «Радник» відповідають на питання користувачів порталу, учасників та замовників, та розглядають  питання- Обґрунтування у вигляді розпорядчого рішення

Відповідь на ваше питання міститься у статті Зміст та форма обґрунтування підстави здійснення замовником закупівлі згідно з пунктами 9 та 13 Особливостей. Можете скористатися зразком Наказу (рішення керівника) щодо обґрунтування підстави для здійснення закупівлі за п. 13 Особливостей Окрім цього фахівці групи компаній «Радник» розробили приклади обгрунтувань по кожному підпункту пункту 13 Особливостей, які ви знайдете у матеріалах Приклади документів для обґрунтування закупівлі за виключеннями згідно з пунктом 13 Особливостей (частина 1) та Приклади документів для обґрунтування закупівлі за виключеннями згідно...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Закупівля згідно пункту 11-1
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи можу я провести закупівлю Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Ketamine, Morphine, Sodium oxybate, Diazepam, Fentanyl, Phenobarbital, Phenazepam) код ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник»

 • Чи відносяться дрова до твердого палива
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи буде порушенням встановлення кваліф критеріїв “наявність обладнання та матеріал тех бази” та “наявність працівників відповідної кваліф” при закупівлі дров (чи відносяться дрова до твердого палива)?

 • Розробка ПКД – роботи чи послуги
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППідкажіть, виготовлення ПКД для створення або реконструкції місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення, орієнтовна вартість 500 тис.грн це будуть відкриті торги з особливостями чи прямий договір?

 • Рішення про скасування річного плану
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи є у Вас можливість розробити зразок рішення уповноваженої особи на скасування річного плану? Чи можливо він уже є, то у якому розділі його знайти. Дякую!

 • Про ЗПП, який не відбувся
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  Ппідскажіть будь ласка, процедура запит цін пропозиції не відбулася (ніхто не участвував ) від 100 000 тисн. грн. чи можно укласти прямий договір ? чи потрібно заново проводити ЗЦП чи

 • До усіх питань