Об’єднання учасників

07 Грудня 2020
olena

Щодо участі об’єднаня учасників.
Тендерною документацією передбачена можливість участі об’єднання учасників. Просимо надати чіткі практичні роз’яснення щодо наступних питань:
1. У випадку участі об’єднання учасників ( резиденти та нерезиденти) – необхідна реєстрація юридичної особи з відкриттям банківського рахунку, чи можлива участь обєднання учасників у формі консорціуму?
2. Як тлумачити підтвердження кваліфікаційним критеріям для об’єднання учасників з урахуванням узагальнених об’єднаних показників кожного учасника такого об’єднання на підставі наданої об’єднанням інформації? Якщо вимагається, наприклад, подати копію аналогічного договору – таку копію свого виконаного договору має надати кожен учасник об’єднання чи частина учасників? Чи навпаки: якщо два учасники з об’єднання (а в об’єднанні- чотири учасники) подали копії аналогічних договорів і вимога щодо кількості договорів дотримана, то це буде вважатися як узагальнений показник для всього об’єднання учасників?

Відповідь

Доброго дня! Щодо питання першого.

Відповідно до пункту 37 частини 1 статті 1 Закону учасник процедури закупівлі/спрощеної закупівлі (далі – учасник) – фізична особа, фізична особа – підприємець чи юридична особа – резидент або нерезидент, у тому числі об’єднання учасників, яка подала тендерну пропозицію/пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі.

Для цілей цього Закону до об’єднання учасників належать:

– окрема юридична особа, створена шляхом об’єднання юридичних осіб – резидентів;

– окрема юридична особа, створена шляхом об’єднання юридичних осіб (резидентів та нерезидентів);

– об’єднання юридичних осіб – нерезидентів із створенням або без створення окремої юридичної особи.

...
Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Як розрахуватись зі старим постачальником
  03 Березня 2021
  Читати відповідь

  ППідскажіть, як вийти із ситуації. 20% угода не покриває потреби в постачання газу, і не вистачає 230 тис. на оплату за постачання газу за лютий, але з 01.03. вже є

 • Нагальна потреба на період оскарження тендеру при сумі меншій за 50 тис. грн.
  03 Березня 2021
  Читати відповідь

  Ппідкажіть будь – ласка, що робити Замовнику у разі нагальної потреби у закупівлі на період оскарження тендеру, якщо сума нагальної закупівлі менша за 50 тис.грн?

 • Розподіл обов’язків між УО та ТК у разі переговорної процедури закупівлі
  03 Березня 2021
  Читати відповідь

  ППідприємство здійснює діяльність в окремій сфері господарюваня, є уповноважена особа і тендерний комітет. Хто повинен проводити переговорну процедуру закупівлі послуг на суму 300 т.грн ст.40 частна 2 пункт 2 відсутність

 • Як визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації?
  03 Березня 2021
  Читати відповідь

  ПЯк визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації? Необхідно провести декілька капітальних ремонтів в одному корпусі на загальну суму більше 1,5млн. На кожен ремонт необхідно виготовити окрему кошторисну документацію. Як

 • КЕП не вимагали в ТД, відхиляти?
  03 Березня 2021
  Читати відповідь

  ПВ документації спрощеної закупівлі замовник не встановив вимогу стосовно накладення учасниками КЕП. В результаті – на пропозицію учасник КЕП не наклав. Чи повинен замовник відхилити пропозицію цього учасника? Якщо так,

 • До усіх питань

   Приєднуйся до авторів
   load
   Реєстрація
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   В особистий кабінет
   load
   Відновлення паролю
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   Вітаємо!
   Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель