Новий предмет закупівлі за рахунок додатково виділених коштів

09 Квітня 2021
upravlinnia-pratsi-ta-sotsialnoho-zakhystu-naselennia-vykonavchoho-komitetu-vaaskoi-miskoi-rady

Бюджетна організація оголосила (намір укласти договір 24.03.2021) переговорну процедуру за ДК 021:2015 код 64110000-0 “Поштові послуги” на суму 1203000,00 грн.
05.04.2021 довідкою змін до кошторису виділено додаткові кошти на оплату поштових послуг в сумі 2098,33 грн .
Чи не буде порушенням Закону укласти договір без використання електронної системи та оприлюднити звіт про укладений договір на суму 2098,33 грн, оскільки замовник о’бєктивно не міг передбачити видлення коштів на момент здійснення первинної закупівлі?
Чи не буде вважатися укладення такого договору поділом предмету закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури ?

Відповідь

 

Добрий день! Планування закупівель здійснюють на підставі наявної потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг. Отже, загалом замовник, плануючи власні видатки ще задовго до безпосереднього здійснення закупівель (чи то за бюджетні кошти, чи то за кошти підприємства від господарської діяльності), орієнтується у власних наявних потребах щодо придбання товарів, робіт або послуг і може планувати їх, відображаючи в річному плані закупівель. Якщо ж такі потреби з об’єктивних причин змінюються або є непередбачуваними, то в такому разі замовник вноситиме відповідні зміни до річного плану закупівель до здійснення таких закупівель.

 

Враховуючи викладене вище, якщо на етапі планування закупівель наявна потреба в закупівлі послуг, в...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Чи потрібно проходити тестування особі, яка наказом по підприємству визначенак тимчасово виконуюча обов’язки Уповноваженої особи на час відсутності Уповноваженої особи
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПЧи потрібно проходити тестування особі, яка наказом по підприємству визначена як тимчасово виконуюча обов’язки Уповноваженої особи на час відсутності Уповноваженої особи (відпустка, лікарняний тощо)

 • Не встигли надати відповідь на вимогу
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПДоброго дня! Замовником були оголошені відкриті торги по закупівлі товару. Після розгляду пропозиції учасника його було обрано переможцем та оприлюднено повідомленн про намір укласти договір. Від учасника, пропозиція якого не

 • еквівалент у спрощеній закупівлі
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПОголошено спрощену закупівлю дорожньої фарби певного виробника, так як раніше цю фарбу використовували та задоволені якістю. У вимогах вказано, що екваваленти та аналоги не приймаються. Учасником виставлено вимогу щодо видалення

 • Наказом 2628 передбачена форма гарантии: електронна або паперова. 1. Паперова
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПНаказом 2628 передбачена форма гарантии: електронна або паперова. 1. Паперова гарантія в системі – це може кожний намалювати. Як уникнути ризиків (просити оригінал звісно ж замовник не матиме права). 2.

 • Можливість підписання удосконаленим електронним підписом
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ППрошу допомоги. Оголошено відкриті торги, 14.04.2021р від учасника поступило питання :”Просимо надати роз”яснення чи можливо підписувати тендерну пропозицію удосконаленим електронним підписом на кваліфікованому сертифікаті? Якщо да, то Просимо додати інформацію

 • До усіх питань

   Приєднуйся до авторів
   load
   Реєстрація
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   В особистий кабінет
   load
   Відновлення паролю
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   Вітаємо!
   Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель