Новий предмет закупівлі ➤ РАДНИК, портал

01 Лютого 2024
Марина

Допоможіть розібратися з таким питанням: чи можна кошти, що надходять на спеціальний рахунок бюджетної установи від платних послуг вважати додатковими коштами за умови, що фактичне надходження перевищує заплановане на рік? Чи вважатиметься придбання товарів (робіт, послуг) за ці кошти новим предметом закупівлі?

Відповідь

Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Новий предмет закупівлі.

Відповідно до пункту 15 Особливостей якщо у замовника виникла додаткова потреба (яку замовник не міг передбачити на момент здійснення закупівлі за тотожним предметом закупівлі) у здійсненні закупівлі за предметом закупівлі, закупівля за яким ним вже була здійснена у поточному році, очікувана вартість такого предмета закупівлі не додається до очікуваної вартості тотожного предмета закупівлі (тотожних предметів закупівель), закупівля яких була здійснена; замовник обирає вид закупівлі такого предмета закупівлі з урахуванням вартісних меж, визначених цими особливостями.

Враховуючи вищесказане, можливість не застосовувати процедуру закупівлі у Замовника виникає лише...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
  • Закупівля згідно пункту 11-1
    18 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПЧи можу я провести закупівлю Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Ketamine, Morphine, Sodium oxybate, Diazepam, Fentanyl, Phenobarbital, Phenazepam) код ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник»

  • Чи відносяться дрова до твердого палива
    18 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПЧи буде порушенням встановлення кваліф критеріїв “наявність обладнання та матеріал тех бази” та “наявність працівників відповідної кваліф” при закупівлі дров (чи відносяться дрова до твердого палива)?

  • Розробка ПКД – роботи чи послуги
    18 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ППідкажіть, виготовлення ПКД для створення або реконструкції місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення, орієнтовна вартість 500 тис.грн це будуть відкриті торги з особливостями чи прямий договір?

  • Рішення про скасування річного плану
    18 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПЧи є у Вас можливість розробити зразок рішення уповноваженої особи на скасування річного плану? Чи можливо він уже є, то у якому розділі його знайти. Дякую!

  • Про ЗПП, який не відбувся
    18 Квітня 2024
    Читати відповідь

    Ппідскажіть будь ласка, процедура запит цін пропозиції не відбулася (ніхто не участвував ) від 100 000 тисн. грн. чи можно укласти прямий договір ? чи потрібно заново проводити ЗЦП чи

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО