Норми локалізації ➤ РАДНИК, портал

09 Січня 2024
Олена

Чи потрібно застосовувати вимогу щодо локалізації предмета закупівлі робіт та послуг в складі якого передбачено забезпечення об’єкту устаткуванням яке міститься у Переліку, якщо наша організація не є балансоутримувачем (власником) об’єкту, але визначена Замовником для проведення процедур закупівель

Відповідь

Вітаємо. Експерти  порталу «Радник» відповідають на питання користувачів порталу, учасників та замовників, та розглядають  питання – Норми локалізації. Закон України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) стосовно ступеня локалізації у підпункті 4 пункту 61 Прикінцевих і перехідних положень передбачає, що у разі здійснення замовником закупівлі робіт чи послуг, якщо виконання таких робіт чи надання послуг передбачає набуття замовником у власність товарів, визначених цим пунктом, процедури закупівлі таких робіт чи послуг здійснюються з урахуванням особливостей, встановлених цим пунктом. При цьому у пункті 6-1 Прикінцевих і перехідних положень Закону встановлено, що тимчасово, з 2022 року строком на 10 років, встановлюються такі особливості здійснення закупівель: якщо вартість предмета закупівлі(!) дорівнює...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
  • Вимоги, що обмежують нижню межу ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі
    16 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПУчасником в закупівлі електричної енергії UA-2024-04-10-007446-a поставлено наступне питання: Шановний Замовнику, Відповідно до підпункту 5.2.5. пункту 2 Розділу V Тендерної документації встановлено: 5.2.5. З метою запобігання необґрунтованому заниженню ціни тендерної

  • Визначення предмета закупівлі послуг
    16 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПВ мережі містяться різні трактування послуги поставки товару. Чи передбачає послуга поставки товару його доставку, монтаж та налаштування?

  • Додаткова потреба в оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану
    16 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ППитання: оборонний замовник від військової частини, підписав договір по ЗЦП, прозорро, 822 наказу, з переможцем аукціону, виникла додаткова потреба, замовити той же предмет закупівли, ціна договору менше 50%, договору, який

  • Переклад та 24 години на виправлення
    16 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПВТО (труби стальні). Технічні (якісні), кількісні вимоги до товару : “Якість товару повинна відповідати діючим в Україні Держстандартам і підтверджуватися Сертифікатом відповідності/ якості підприємства- виробника”. Учасник в тендерній пропозиції надав

  • Еквівалент у публічних закупівлях
    16 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ППроцедура відкритих торгів з особливостями. У додатку 3 Спецфікація ми не зазначаємо марку товору,який ми плануємо придбати(Кількісні характеристики предмета закупівл). А детальні технічні вимоги Чи можемо ми зазаначти наприклад :

  • До усіх питань