Нюанси зазначення строку поставки предмета закупівлі в оголошенні

14 Грудня 2020
kliuieva-anna

Підкажіть будь ласка, якщо ми оголошуємо відкриті торги га очікуванц вартість на 2021 рік, чит потрібно при заповненні оголошщення вказувати дату початку поставки з 01.01.2021 до 31.12.2021. Чи тільки кінцевий період?

Відповідь

Добрий день! Пунктом 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі» затверджено перелік інформації, яку має містити оголошення про проведення відкритих торгів, серед якої:  строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг.

Крім того, пунктом 7 статті 22 Закону передбачено, що  тендерній документаціі також зазначаються строки поставки товарів, виконання робіт, надання послуг.

Отже, відповідно до вищенаведених норм замовники повинні обов’язково і в оголошенні про проведення процедури, і в тендерній документації зазначити строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, залежно від предмета закупівлі, який закуповують.

Водночас, на момент оприлюднення оголошення процедури закупівлі  замовник не завжди може правильно визначити початок строку поставки...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Спрощена закупівля чи договір без використання електронної системи?
    06 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПСпрощена закупівля чи договір без використання електронної системи? підкажіть, будь ласка, чи необхідно проводити спрощену закупівлю у наступному випадку. Згідно кошторису на 2021 рік (ми є розпорядниками бюджетних коштів) на

  • на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь ласка на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором? Дякую

  • Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня ! Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах.

  • звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може будь-хто інший?
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ППідкажіть, будь ласка, звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може бути призначена наказом відповідальна особа/особи (яка не є уповноваженою особою).

  • КЕП та ТД
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    П1. Чи вірним є те, що вимога розміщення документів у машиносчитувальному форматі стосується лише змін до ТД та роз’яснень до неї? (п.3 ч.1 ст.10 Закону ). Що таке зміни до

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель