Нюанси зазначення строку поставки предмета закупівлі в оголошенні

14 Грудня 2020
kliuieva-anna

Підкажіть будь ласка, якщо ми оголошуємо відкриті торги га очікуванц вартість на 2021 рік, чит потрібно при заповненні оголошщення вказувати дату початку поставки з 01.01.2021 до 31.12.2021. Чи тільки кінцевий період?

Відповідь

Добрий день! Пунктом 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі» затверджено перелік інформації, яку має містити оголошення про проведення відкритих торгів, серед якої:  строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг.

Крім того, пунктом 7 статті 22 Закону передбачено, що  тендерній документаціі також зазначаються строки поставки товарів, виконання робіт, надання послуг.

Отже, відповідно до вищенаведених норм замовники повинні обов’язково і в оголошенні про проведення процедури, і в тендерній документації зазначити строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, залежно від предмета закупівлі, який закуповують.

Водночас, на момент оприлюднення оголошення процедури закупівлі  замовник не завжди може правильно визначити початок строку поставки...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань