Невідповідність технічним вимогам ➤ РАДНИК, портал

12 Жовтня 2023
Анастасія

добрий день, у відкритих торгах з особливостями в тех вимогах вимагалося: паста 30грам та розчин 4,5мл учасником пропонується: паста 50грм та розчин 6мл , чи можна такого учасника визначати переможцем чи потрібно відхиляти як невідповідність тех .характер.?

Відповідь

Вітаємо. Експерти  порталу «Радник» відповідають на питання користувачів порталу, учасників та замовників, та розглядають  питання- Невідповідність технічним вимогам. Якщо умовами тендерної документації чітко вимагалося паста 30грам та розчин 4,5мл, а учасник пропонує паста 50грм та розчин 6мл,  то виходячи з даних  вашого питання, цим учасником запропоновані  технічні характеристики товару, які не відповідають вимогам замовника, що є підставою для відхилення. Водночас, для більш конкретної відповіді необхідно проаналізувати умови тендерної документації та тендерну пропозицію учасника, для цього ви можете звернутися на платну консультацію до тендерного агентства «Радник» по телефону +38 (044) 334 80 72. Запрошуємо на навчання:  онлайн-інтенсив «Дводенне підвищення кваліфікації для...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Закупівля згідно пункту 11-1
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи можу я провести закупівлю Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Ketamine, Morphine, Sodium oxybate, Diazepam, Fentanyl, Phenobarbital, Phenazepam) код ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник»

 • Чи відносяться дрова до твердого палива
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи буде порушенням встановлення кваліф критеріїв “наявність обладнання та матеріал тех бази” та “наявність працівників відповідної кваліф” при закупівлі дров (чи відносяться дрова до твердого палива)?

 • Розробка ПКД – роботи чи послуги
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППідкажіть, виготовлення ПКД для створення або реконструкції місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення, орієнтовна вартість 500 тис.грн це будуть відкриті торги з особливостями чи прямий договір?

 • Рішення про скасування річного плану
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи є у Вас можливість розробити зразок рішення уповноваженої особи на скасування річного плану? Чи можливо він уже є, то у якому розділі його знайти. Дякую!

 • Про ЗПП, який не відбувся
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  Ппідскажіть будь ласка, процедура запит цін пропозиції не відбулася (ніхто не участвував ) від 100 000 тисн. грн. чи можно укласти прямий договір ? чи потрібно заново проводити ЗЦП чи

 • До усіх питань
  Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО