неналежно виконує умови договору

17 Лютого 2021
tetiana

Добро дня підкажіть будьласка, як поступити у даній ситуації! Постачальник неналежно виконує умови договору. А саме: в умовах договору вказане м’ясо охолоджене а постачають заморожене. Двічі робили усне попередження , готуємо письмове. У Розділі ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН передбачено.шо у разі не виконання або неналежного виконання своїх зобов’язань при закупівлі товарів за бюджетні кошти постачальника сплачує замовнику штрафні санкції у розмірі 0,1% від вартості непоставленого товару.. Чи можем ми посилатись на дані санкції за неякісний товар?????

Відповідь

Доброго дня! Перш за все необхідно керуватися умовами укладеного договору про закупівлю. Також варто зазначити, що у разі поставки товару неналежної якості, замовник має зафіксувати даний факт у накладній та не приймати такий товар. При цьому необхідно звернутися з офіційним листом та претензією (якщо це передбачено умовами договору про закупівлю) до постачальника із зазначенням відповідної інформації.

Звичайно, при порушенні взятих договірних зобов’язань постраждала сторона (у разі наявності підтверджуючих документів) може відшкодувати отриманий збиток від іншої сторони шляхом проведення претензійно-позовної роботи. Відшкодування штрафних санкцій є суто юридичним питанням, тому рекомендуємо звернутись до юридичного відділу вашої організації, підприємства, установи або можете отримати...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Спрощена закупівля чи договір без використання електронної системи?
    06 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПСпрощена закупівля чи договір без використання електронної системи? підкажіть, будь ласка, чи необхідно проводити спрощену закупівлю у наступному випадку. Згідно кошторису на 2021 рік (ми є розпорядниками бюджетних коштів) на

  • на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь ласка на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором? Дякую

  • Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня ! Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах.

  • звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може будь-хто інший?
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ППідкажіть, будь ласка, звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може бути призначена наказом відповідальна особа/особи (яка не є уповноваженою особою).

  • КЕП та ТД
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    П1. Чи вірним є те, що вимога розміщення документів у машиносчитувальному форматі стосується лише змін до ТД та роз’яснень до неї? (п.3 ч.1 ст.10 Закону ). Що таке зміни до

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель