Нечинність висновку як підстава для відхилення

31 Грудня 2020
olha

Замовником в умовах тендерної документації вимагалось надання Учасником висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо запропонованої продукції, при цьому не було зазначено вимогу стосовно чинності (терміну дії)/ нечинності такого Висновку. Учасником в складі пропозиції подано висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, термін дії якого нечинний (закінчився) навіть на дату подання пропозиції. Чи має право де-юре Замовник відхилити такого учасника, оскільки фактично Висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо запропонованої продукції Учасником не надано?

Відповідь

Доброго дня! Дане питання носить індивідуальний та специфічний характер, рекомендуємо звернутись на платну консультацію за телефоном (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням: http://goszakupka.com.ua/

 

Про перелік підстав для відхилення тендерної пропозиції у контексті їх практичного застосування із урахуванням практики Антимонопольного комітету України читайте на порталі  RADNUK.COM.UA  у статтях «Аналіз підстав для відхилення тендерних пропозицій згідно з пунктом 2 частини 1 статті 31 Закону. Практичне застосування та практика АМКУ» та «Аналіз підстав для відхилення тендерних пропозицій згідно з пунктом 1 частини 1 статті 31 Закону. Практичне застосування та практика АМКУ»

 

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Закупівля поштових марок
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПВ статті 15 Закону України «Про поштовий зв’язок» перелічені виключні права національного оператора, де в тому числі передбачено виключне право на видання, введення в обіг та організацію розповсюдження поштових марок,

  • Обмеження щодо середніх цін, як дискримінаційна вимога
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    П“Ціна товару за одиницю повинна бути не вища середніх цін, затверджених органом статистики у області, що підтверджується довідкою учасника” – ця вимога в тендерній документації законна?

  • Що слугуватиме обґрунтуванням у разі придбанні витвору мистецтва або художнього виконання
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПЯкими документами можна обгрунтувати, що послуга може бути надана виключно певним субъектом господарювання (наприклад виконання музичного твору) при застосуванні п7 ст 3 закону або застосуванні п2ч2 ст 40 закону, якщо

  • Закупівля у разі співфінансування
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПЧи можна запланувати та провести переговорну процедуру про закупівлю теплової енергії з зазначенням в плані, намірі та договорі двох джерел фінансування – кошти місцевого бюджета певна сума, кошти від господарської

  • Внесення змін до річного плану закупівель
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня підкажіть будь-ласка я правильно розумію. Наприклад якщо ми по бензину по договорі минулого року продовжили на 20% і в цьому році ми оголошуємо відкриті торги на бензин, ми

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель